Pradinis Švietimas „Ryto” specialiojoje mokykloje vyko projektinė veikla „Seku seku pasaką”

„Ryto” specialiojoje mokykloje vyko projektinė veikla „Seku seku pasaką”

2176
0

Vasario 10 – 15 d. Ukmergės „Ryto” specialiojoje mokykloje vyko projektinė veikla ,,Seku seku pasaką“, skirta lietuvių kalbos dienoms paminėti. Mokytojos Daiva Klapatauskienė ir Agnė Talalienė pakvietė visų klasių mokinius, priešmokyklinės, ikimokyklinės grupės vaikus ir pedagogus prisiminti lietuvių liaudies pasakas: ,,Varna ir sūris“, ,,Saulė ir mėnulis“, ,,Dangus griūva“. Vaikai susidomėję žiūrėjo Animotuko lietuvišką animaciją, šios pasakos nustebino ne tik mažuosius žiūrovus, bet ir sudomino mokinius ir pedagogus netradiciniais ir įdomiais sprendimais. Džiugu, kad pasakojamosios tautosakos pažinimo stiprinimas vyko taikant šiuolaikines medijas ir kompiuterines animacijos technologijas.

Klasėse, grupėse vaikai piešė pasirinktų pasakų veikėjus, kūrė savo pasakų knygas ,,Vištytė ir gaidelis“, ,,Du ožiukai“, ,,Dangus griūva“ ir kitas.

Susirinkę į salę, visi kartu inscenizavome ir vaidinome pasakas netradiciškai, jas kūrėme patys. Visi mokiniai aktyviai dalyvavo kūrybos procese . Daug džiugių emocijų vaikams suteikė pasakos ,,Dangus griūva“ inscenizavimas. Šiame projekte lietuvių liaudies tautosaką perteikėme sekant pasakas, kuriant knygas, jas iliustruojant, vaidinant.

Mokytojos Daiva Klapatauskienė ir Agnė Talalienė ir Daiva Klapatauskienė

Ankstesnis straipsnisAtidaryta nauja dailės galerija
Sekantis straipsnisLietuvos mergaičių čempionate – Ukmergės SC sidabro medaliai

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia