Pradinis Sportas Futbolas Lietuvos mergaičių čempionate – Ukmergės SC sidabro medaliai

Lietuvos mergaičių čempionate – Ukmergės SC sidabro medaliai

2756
0

Vasario 17-18 dienomis Šventupėje vyko 2004 m. gimimo ir jaunesnių Lietuvos mergaičių mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos, kuriose susikovė 6 komandos.

A grupėje žaidė Prienų KKSC (0 t.), Kauno SM „Tauro“ (4 t.) ir Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos (4 t.) komandos. SM „Tauras“ prieniškes įveikė 7:1, o B. Brazdžionio mokykla – 2:1. Kaunietės tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 2:2. Dėl geresnio įvarčių santykio grupėje SM „Tauras“ pelnė pirmą vietą ir kelialapį į finalą.

B grupėje dvi pergales iškovojo Ukmergės SC žaidėjos – rezultatu 3:1 prieš MFK „Žalgirį“ ir 11:0 prieš Vilniaus rajono SM. Antrą vietą užėmė MFK „Žalgirio“ žaidėjos, 6:0 pranokusios Vilniaus rajono atstoves.

Rungtynėse dėl penktosios vietos Prienų KKSC 6:2 nugalėjo Vilniaus rajono SM. Bronzos medalius pelnė MFK „Žalgiris“ žaidėjos, kurios po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo B. Brazdžionio mokyklos komandą.

SM „Tauro“ ir Ukmergės SC žaidėjos per finalo pagrindinį laiką sužaidė rezultatu 3:3, tad prireikė pratęsimo. Tik besibaigiant pratęsimo laikui ukmergiškėms teko pripažinti varžovių pranašumą ir nusileisti rezultatu 4-3.