Rugsėjį šachmatininkai vaikai pradėjo Ukmergės šachmatų pirmenybėmis

968
    0

P1010197

Penktadienį, rugsėjo 21 dieną, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmą vietą tarp mergaičių iškovojo Dukstynos pagrindinės mokyklos trečiokė  Viktorija Amankavičiūtė.

Atkakli kova vyko tarp berniukų, net trys šachmatininkai surinko po 6 taškus ir pasidalino 5-7 vietomis, tai Haroldas Belousovas, Dominykas Auglys ir Artūras Mecelis. Pustaškiu daugiau surinkęs Arvydas Dabužinskas užėmė ketvirtą vietą. O prizininkais tapo: trečia vieta – Ugnius Padolskis, atras – Normantas Noreika. Abu  šachmatininkai Užupio pagrindinės mokyklos trečiokai. Čempionu tapo nei vieno pralaimėjimo nepatyręs Senamiesčio pagrindinės mokyklos penktokas Martynas Dolmantas.

Nugalėtojai savo jėgas išbandys kovodami su suaugusiais Ukmergės šachmatų pirmenybėse, kurios prasidės rugsėjo 28 dieną penktadienį šachmatų klube „Juodasis rikis”. Visus kviečiame registruotis telefonu: 8 673 05778.