Rezultatas neatspindi rungtynių dramatizmo

1036
    0

olimpas

Lapkričio 25 d. (sekmadienį) Anykščiuose 2012-2013 m. Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse, anykštėnai priešinosi ukmergiškiams tik tris kėlinukus.

Anykščių „JAROS SAUGA” – Ukmergės „OLIMPAS” 67-98 (20-19, 21-23, 17-24, 9-23).

Favoritais laikyti Ukmergės „OLIMPO” krepšininkai į Anykščius atvažiavo išsivežti eilinės pergalės, tačiau susidūrė su įnirtingu šeimininkų pasipriešinimu.

Pirmus du kėlinukus rungtynės vyko taškas į tašką, ir po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išėjo, rezultatui švieslentėje degant 41-42 ukmergškiškių naudai.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, Ukmergės komandos žaidimas buksavo, o anykštėnai ir toliau taikliai šaudė į ukmergiškių krepšį.

Ir tik besibaigiant trečiajam kėliniui OLIMPO krepšininkai tarsi pabudo iš miego ir pagerinę žaidimą spurtavo, laimėdami jį rezultatu 24-17.

Kevirtame ketvirtyje atradę savąjį žaidimą, ukmergiškiai jau mėgavosi krepšiniu ir nepaliko jokių šansų varžovams kovoje dėl pergalės, laimėdami kėlinį rezultatu 32-9.

Rezultatyviausiai Anykščių komandoje žaidė: E.Bartaševičius pelnęs 17 taškų (5 tritaškiai) ir E.Sriubas surinkęs 11 taškų. Ukmergės gretose rezultatyvumu pasižymėjo: Laurynas Skapas pelnęs 20 taškų, komandos kapitono Karolio Chadatavičiaus sąskaitoje 18 taškų, Paulius Šermukšnis 14, Ridas Pulkauninkas 13, Mindaugas Survila 12 (2 tritaškiai), Vitalijus Širokinas 9, Domas Šermukšnis 8 (2 tritaškiai), Arnoldas Račickas ir Arminas Sakalauskas surinko po 2 taškus, Marius Malinauskas ir Deividas Ivanauskas taškų nepelnė.