Pradinis Gyvenimas Žmonės Ramūno Karbauskio uošvė Regina Šaltinienė: „LIETUVĄ VALDO NE SEIMAS“

Ramūno Karbauskio uošvė Regina Šaltinienė: „LIETUVĄ VALDO NE SEIMAS“

4652
2
15min ir „Facebook“ nuotr. / Ramūnas Karbauskis, Regina Šaltinienė ir Lina Karbauskienė
15min ir „Facebook“ nuotr. / Ramūnas Karbauskis, Regina Šaltinienė ir Lina Karbauskienė
15min ir „Facebook“ nuotr. / Ramūnas Karbauskis, Regina Šaltinienė ir Lina Karbauskienė
15min ir „Facebook“ nuotr. / Ramūnas Karbauskis, Regina Šaltinienė ir Lina Karbauskienė

Nuo visuomenės akių akylai saugomos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio žmonos mama 66-erių metų Regina Šaltinienė gyvena Ukmergėje. Advokate dvidešimtmetį dirbanti ir politikės duonos vietos savivaldoje ne vienus metus ragavusi moteris 15min.lt atskleidė savo nuomonę apie žentą užklupusį skandalą.

Nors R.Šaltinienė apie Ispanijoje gyvenančios dukros Linos Karbauskienės šeimą nelinkusi kalbėti, tikina, jog jų gyvenimas – atskiras ir su ja pačia nesusijęs, vis dėlto moteris drįso 15min išsakyti trumpą nuomonę apie visuomenėje audrą sukėlusią „valstietės“ Gretos Kildišienės mamos išperkamosios nuomos būdu iš R.Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ pirkto automobilio istoriją.

„Visa, kas vyksta, – kažkoks absurdas. Aš Karbauskį labai gerai pažįstu. Apie jį galiu pasakyti tik gerus žodžius. Pažiūrėkit, kaip dabar, po skandalo, visi seimūnai greitai puolė tvarkytis savo transporto reikalus. Negali galioti dvigubi standartai. Žentas tapo tarsi „atpirkimo ožiu“, – tikino R.Šaltinienė.

Lietuvą valdo verslo rykliai

Moteris yra pasipiktinusi farmacininkais, kurie, kaip ir didžiosios įmonės, tokios, kaip į korupcijos skandalą įsipainiojęs „MG Baltic“ koncernas, jos nuomone, iš tikro valdo Lietuvą, bent jau siekia tiesioginio šalies valdymo vadžių savo rankose. „Man pačiai reikia vaistų, skirtų gydytis nuo gyvsidabrio paliktų padarinių. Lietuvoje jie kainuoja 92 eurus. Su teisininkų draugija buvome Lenkijoje – nusipirkau juos už 45 eurus. Ukrainoje – už 38 eurus. Kyla klausimas, kas, pardavę 28 tabletes, Lietuvoje uždirba 50 eurų? Ar ne geriau išvaikyti firmas visas ir užpirkti iš Lenkijos tų vaistų? Juk Europos Sąjunga. Arba per Ukrainą – taigi draugai. Tik Karbauskis pakalba viešai apie farmaciją, visi ima pulti. Štai vienoje laidoje Remigijus Šimašius šoko kaip nuplikytas. Paskui prisiminiau, jog Rūta Rutkelytė – tai vaistų pramonė, o Kęstutis Glaveckas (R.Šimašiaus vadovaujamo Liberalų sąjūdžio atstovas, – red. past.) Seime sėdi. Nepalankus mano žentas visiems. Be to, Karbauskis duoną atėmė – kas dabar su mašinomis darosi. Lietuvą valdo ne Seimas, mano akimis, o farmacininkai, prekybos centrai, MG ir kiti stambieji verslo rykliai. Savi seimūnai ir t.t.“, – patikino Kaune gimusi ir augusi R.Šaltinienė.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/r-karbauskio-uosviene-lietuva-valdo-ne-seimas-mano-zentas-atpirkimo-ozys-56-746088

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia