Pusfinalis vertas finalo

1103
    0

olimpas

2012 m. kovo 30 d. Utenoje sužaistas Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybių pusfinalis, Ukmergės „OLIMPAS” – Užpalių „UŽPALIAI” 92-102 (18-23, 24-26, 16-29, 34-24), kuriame pergalę šventė Užpalių krepšininkai.

Tris kėlinius neįtikėtinai gerai pataikę Užpalių krepšininkai įgijo net 20 taškų pranašumą. Tačiau ketvirtajame kėlinyje Ukmergės krepšininkai sugebėjo atlošti net 17 taškų ir likus žaisti dviem minutėms varžovai pirmavo jau tik trijų taškų skirtumu.

Kai jau atrodė, kad rungtynės gali pakrypti mūsų naudai, rungtynių pabaigoje nesustabdėme jų lyderio T.Markevičiaus ir sėkmė lydėjo tądien turbūt geriausias sezono rungtynes sužaidusius Užpalių krepšininkus.

Rezultatyviausiai Ukmergės komandoje žaidė Ridas Pulkauninkas pelnęs 32 taškus, Laurynas Skapas surinko 31 tašką, komandos kapitono Karolio Chadatavičiaus sąskaitoje 9 taškai.

Varžovų gretose pasižymėjo T.Markevičius pelnęs 45 taškus, P.Glinsko sąskaitoje 17 taškų.

PASKELBTA RYTŲ AUKŠTAITIJOS KREPŠINIO PIRMENYBIŲ DATA IR VIETA.