Pradinis 112 Gaisrai Praėjusios savaitės gaisrų suvestinė ir gelbėjimo darbai

Praėjusios savaitės gaisrų suvestinė ir gelbėjimo darbai

500
0
vilkmerge.lt nuotr.

Gaisrai:  2023-03-21, Ukmergė, Krekšlių g. Pranešta, kad dega namo kaminas. Atvykus, namo kamine degė suodžiai. Pabudėta, kol išdegė suodžiai, kaminas ataušintas vandeniu. Detektorius name buvo įrengtas.

2023-03-25, Vidiškių sen. Šventupės k.Gautas pranešimas, kad dega žolė prie šiltnamių. Išdegė 6 arai žolės.

Gelbėjimo darbai: 2023-03-21,Ukmergė, A. Smetonos g. Gautas pranešimas, kad į skambučius neatsiliepia ir durų neatidaro pranešėjos uošvis. Girdisi bute skambantis telefonas, palikta įjungta šviesa. Vyrui galimai sutriko sveikata. Atvykus ir panaudojus du laužtuvus per langą patekta į butą, įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

2023-03-21, Ukmergės m., Paupio g. Buvo gautas pranešimas, kad apsivertė automobilis, viduje prispausti du žmonės. Atvykus, automobilis Volvo V70 buvo apvirtęs ant stogo, buvo atsitrenkęs į stovintį automobilį. Iš automobilio Volvo V70 buvo ištraukta moteris be gyvybės požymių, medikai konstatavo moters mirtį.

2023-03-22, Ukmergė, Kauno g. Iš dispečerinės gautas pranešimas, kad vyras grasina pasikarti. Medikai bendrauja su juo per duris, bet asmuo teigia neturi rakto ir negali atidaryti durų. GMP brigada vietoje ir prašo pagalbos patekti į vidų. Panaudojus laužtuvą, išlaužtos medinės buto durys 5-ame aukšte. Įleisti medikai.

2023-03-24, Lyduokių sen., Jogvilų k. Pranešta, kad ant kelio nuvirtęs medis. Atvykus, supjautas ir pašalintas nuo važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia