Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Plokščias stogas privačiam namui

Plokščias stogas privačiam namui

460
0

Plokščias stogas mažiems privatiems namams su nedideliu stogo dangos plotu yra užduotis, kurią galite lengvai atlikti savo rankomis. Jei jums įdomu, kaip pastatyti plokščią stogą, vadovaukitės toliau pateiktomis paprastomis instrukcijomis.

Kaip pastatyti plokščio stogo karkasą?

Visų pirma, malūnų guolių sijos yra sumontuotos medinėse arba plieninėse sijose, kurios perskirsto didžiąją dalį stogo svorio ant pagrindinių sienų ir pamatų. Dalykai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti šiame darbo etape: viso stogo ir komunikacijų dalių, einančių per palėpę arba tvirtinamų tiesiai prie stogo, svoris, taip pat stogą statančio darbuotojo svoris, vėjo slėgis žiemą.

Padaryti plokščią stogą patikimą ir saugų galima pasirinkus tinkamas stogo medžiagas, kurios atlaikys numatytą fizinį krūvį ir įprastas oro sąlygas bei tiks prie namo karkaso. Taip pat ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas visų stogo konstrukcijai naudojamų medžiagų techninėms specifikacijoms ir hidroizoliacijos bei garų barjero kokybei.

Plokščiojo stogo sluoksniai

Pirmasis sluoksnis yra garų barjero klojimas, kuris apsaugo izoliacinį sluoksnį nuo drėgmės sugėrimo. Garų barjeras dažniausiai gaminamas iš polimerinės-bituminės plėvelės, sutvirtintos stiklo pluoštu, kuri tvirtinama prie betono lygintuvo. Plėvelės kraštai dedami vertikaliai. Persidengusios siūlės kruopščiai sandarinamos.

Plokščio stogo izoliacija

Esminis plokščio stogo skirtumas yra tai, kad galima apšiltinti išorę ir vidų visiškai atlikus visą eilę darbų. Pirmiausia turėtumėte padaryti išorinę izoliaciją ir pradėti ją eksploatuoti. Jei sužinosite, kad jūsų stogas nors ir šiek tiek įšalęs, galite pagalvoti apie vidinę stogo izoliaciją. Populiariausia šiuolaikinė medžiaga plokščių stogų šiltinimui yra bazalto mineralinė vata. Ši medžiaga yra lengva, pasižymi puikiu šilumos laidumu ir atsparumu drėgmei. Taip pat svarbu, kad bazaltinė mineralinė vata nedegtų ir būtų atspari neigiamam poveikiui. Dėl visų šių savybių bazalto mineralinė vata yra populiariausia plokščių stogų šilumos izoliacijos medžiaga. Vidinei plokščio stogo izoliacijai gana racionalu įsigyti ugniai atsparias plokštes iš putplasčio ir poliesterio, kurių storis yra apie 8–12 colių. Tai puikus pasirinkimas lubų izoliacijai. Prikalkite medines lentjuostes prie stogo lubų maždaug 1–1,5 pėdų žingsniu. Jie klijuojami ant mastikos arba specialių klijų. Prieš plokščio stogo vidinės izoliacijos procesą privaloma pašalinti visas lempas, kurias turite ant lubų.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia