Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kokį transportą rinktis keliavimui po Europą?

Kokį transportą rinktis keliavimui po Europą?

427
0

Kelionės po Europą iš pradžių gali atrodyti gana bauginančios, ypač dėl to, kad yra tiek daug nuostabių vietų, į kurias reikia nuvykti. Tačiau dauguma Europos šalių vystėsi turėdami omenyje turizmą, o tai reiškia, kad rasite infrastruktūrą, kuri padės tiek keliautojams, tiek ten gyvenantiems. Jei jums įdomu, kaip patekti iš vieno miesto į kitą, kaip keliauti tarp Europos šalių ar tiesiog pamatyti kai kurias kaimo vietoves, skaitykite toliau. Čia rasite keletą geriausių būdų keliauti po Europą.

Labai pigus būdas keliauti po Europą, taip pat tarp miestų ar per sienas, yra autobusas. Rasite įvairių autobusų kompanijų kurių maršrutas jums tiks ir kurios siūlo labai pigius ir konkurencingus bilietus. Tokio tipo kelionės tinka vidutiniams atstumams, pvz., iki 12 valandų, nes ilgesnį laiką tikriausiai būsite neramus ir pavargsite nuo sėdėjimo. Tačiau norėdami sutaupyti pinigų kelionėje po Europą, taip pat apsvarstykite galimybę važiuoti naktiniu autobusu, kuris leis sutaupyti nakvynei. Kai keliaujate per naktį, dažnai lengviau pasirinkti ilgesnius maršrutus, nes tikitės, kad didžiąją laiko dalį miegosite

Europa turi puikų susisiekimą, įskaitant geležinkelį. Pamatysite, kad tokiu būdu galite apvažiuoti didžiąją dalį Europos. Šis susisiekimo būdas dažnai bus greitesnis nei vairavimas ar važiavimas autobusu, bet lėtesnis nei skrydis. Naudojimosi traukiniais pranašumai taip pat yra tai, kad galite lengviau vaikščioti ir ištiesti kojas. Kartais galima rinktis ir naktinius traukinius.

Dažnai greičiausias ir lengviausias būdas keliauti po Europą yra lėktuvas. Europoje rasite daugybę pigių skrydžių bendrovių, kurios daro keliavimą tokiu būdu daug pigesniu. Šių bilietų kaina gali siekti keliasdešimt eurų, jei pavyksta užsisakyti anksti arba susitarti. Dažnai pigūs skrydžiai būna tarp Londono ir Liuksemburgo.

Kadangi tai būtų trumpo nuotolio skrydis, turėsite patikrinti leidžiamą bagažo kiekį, nes dažnai tokie skrydžiai apima tik rankinį bagažą. Jei jums reikia nusipirkti registruotą bagažą, tai gali padidinti jūsų skrydžio kainą 50% ar daugiau. Taip pat visada turėtumėte perskaityti bagažo taisykles, kad išvengtumėte netikėtų bagažo mokesčių oro uoste.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia