Pradinis Švietimas Jaunimėlis Mokykla dėkojo tėveliams

Mokykla dėkojo tėveliams

2697
0

Baigiantis mokslo metams Senamiesčio pagrindinės mokyklos pedagogai atsidėkojo mokinių tėvams už vaikus, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir pavyzdingai elgiasi. Dėkodami tėvams mokytojai su mokiniais parengė mokinių koncertą, mokyklos administracija pasirūpino padėkomis ir pakvietė tėvelius į Kultūros centrą.

Į išpuoštą salę besirenkančius tėvelius, mokytojus ir mokinius pasitiko mokyklos choras ir žaismingai nuteikę pradinukai. Kiekvienam tėveliui įteikta siaura juostelė popieriaus su ranka rašyta mokyklos direktoriaus padėka už buvimą kartu.

Renginio vedėjams Gabijai ir Mariui paminėjus, kad susirinkta padėkoti tėveliams, pasveikinti visus susirinkusius, pakviestas mokyklos direktorius Arūnas Kerza. „Padėkos dieną“ tėveliams išdalintos 59 padėkos. Jos įteiktos už gerą vaikų mokymąsi, pavyzdingą elgesį, gerus rezultatus konkursuose ir olimpiadose.

Apsilankiusiems šventėje moksleiviai dainavo, grojo, šoko. Mokinius koncertui ruošė pradinių klasių mokytojos, anglų kalbos mokytoja Liudmila Leščiuvienė ir muzikos mokytoja Eglė Pratkelienė.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia