Pradinis Sportas Futbolas Mergaičių mažojo futbolo čempionate iškovoti bronzos medaliai

Mergaičių mažojo futbolo čempionate iškovoti bronzos medaliai

3634
0

dsc_0217Spalio 15-ąją pasibaigė Lietuvos mergaičių 7×7 čempionatas, kuriame susirungė 2005 m. ir jaunesnės mergaitės. Finaliniame 4 komandų etape žaidė Kauno FM „Tauras“, Gargždų „Banga“, Vilniaus MFK „Žalgiris“ ir Ukmergės SC.

Prieš finalinį etapą kaunietės buvo surinkusios 20 taškų, vilnietės – 17, ukmergiškės į finalą atsivežė 14 taškų kraitį, o gargždiškės turėjo 4 taškus.

dsc_0223Lemiamą varžybų dieną kaunietės ir vilnietės įveikė savo varžoves ir surinko papildomus 6 taškus. FM „Tauras“ ir MFK „Žalgiris“ tarpusavy sužaidė taikiai 1:1, tad kaunietės išlaikė 3 taškų persvarą ir iškovojo pagrindinį turnyro trofėjų, o vilnietės – sidabro medalius. Ukmergiškės finaliniame etape iškovojo pergalę 5:1 prieš „Bangą“ ir pelnė bronzos medalius.