Pradinis Sportas Kitas sportas Į Lietuvos ringą grįžtantis bušido kovotojas T.Aukštuolis: „VISOS KOVOS MAN VIENODAI SVARBIOS”

Į Lietuvos ringą grįžtantis bušido kovotojas T.Aukštuolis: „VISOS KOVOS MAN VIENODAI SVARBIOS”

3321
0

Iš Japonijos į tėvynę sugrįžęs MMA kovotojas Teodoras Aukštuolis pastaruoju metu dažniau žengia į ringą svetur, tačiau teigia, kad visada malonu sugrįžti namo.

Didžiausiame pasaulyje „Rizin“ turnyre Japonijoje Teodoras kovojo jau gal penkis kartus. Ten jam teko kautis skirtingose svorio kategorijose, bet kovo 18 dieną sportininkas grįš į savąją (iki 95 kg).

Kitą savaitgalį Ukmergės dziudo klubo atstovą išvysime Viniaus ringe, kur jis pasitiks priešininką iš Ukrainos – Sergėjų Sohą, o balandį jau varžysis Tokijuje, „Yokohamos“ arenoje. Apie tai, kaip jam sekasi į sėkmės olimpą kopti svetur ir kodėl taip gera grįžti į gimtinę, Lietuvos bušido federacijos rinktinės narys, kolegų ten pramintas Vilkolakiu, trumpai papasakojo jo laukiantiems gerbėjams.

– Kuo tavo kasdienybė Japonijoje skyrėsi nuo tos, kuria gyveni čia?
– Japonijoje prieš kovą ilsiuosi. Daug valgau ir miegu, grožiuosi miestu, domiuosi japonų kultūra, jų gyvensena. O namuose dažniausiai sportuoju du kartus per dieną, mokausi, bitininkauju, ruošiuosi būti treneriu.

– Minėjai, kad gavai jau spėjai įgyti pravardžių. Kokios jos ir kodėl jų nusipelnei?

– Turiu keletą, bet pats jų neišgalvoju. Jas duoda mano gerbėjai. Japonijoje gavau Lietuvos „vilkolakio“ pravardę, dar gerbėjai mane vadina Halku. Kaip jos atsiranda, tikrai nežinau (šypsosi).

– Koks jausmas sugrįžus? Pasiilgai namų?

– Visada sugrįžti į Lietuvą gera. Čia pasitinka artimieji, kurie nuoširdžiai džiaugiasi mano pasirodymais. Stengiuosi jų nenuvilti ir esu dėkingas, kad manimi jie visada didžiuojasi – nesvarbu, ar laimiu, ar pralaimiu.

– Ar jauti skirtumą rengdamasis kovoms ten ir dabar, kai ruošiesi Vilniaus KOK turnyrui?

– Tiek Lietuvoje, tiek Europoje ar Japonijoje turnyrams ruošiuosi labai atsakingai –visos kovos man vienodai svarbios.

– Kuo ypatingos „Siemens“ arenos sienos?

– Ten susirenka nemažas būrys artimųjų, draugų ir gerbėjų.

– Kokių staigmenų ruoši savo būsimam varžovui Sergėjui Sohai?

– Staigmenų nei plano neruošiu, visada einu laimėti. Kiekvieną kartą planas būna pagal aplinkybes.

Japonijoje Teodoras Aukštuolis žinomas kaip vienas talentingiausių ir pavojingiausių varžovų, todėl nėra abejonių, kad saviems fanams kovotojas pademonstruos svetur užgrūdintą charakterį. Jis bei kiti stipriausi Lietuvos bušido kovotojai: M. Narauskas, R. Kulis, M. Jasiūnas, S. Maslobojevas, H. Vikšraitis, K. Liukaitis, D. Danyla, J. Mocka, T. Jonkus, I. Osininas, T. Pakutinskas jau kovo 18 – ąją Vilniuje. Ateikite ir tapkite didžiausio Europoje kovos menų renginio dalimi.

bushido.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia