Pradinis Sportas Kitas sportas Atviros Ukmergės rajono šeimų plaukimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2349
0

Varžybos vyko 2017 m. kovo 4 dieną. Varžybose dalyvavo 20 dalyvių iš Ukmergės rajono.
Varžybų dalyviai varžėsi IV grupėse.

I-oje grupėje varžėsi tėvelis ir vaikas iki 13 metų. Distancijoje vaikas 25m. ir tėvelis 25m. laisvu stiliumi.

Pirmąją vietą laimėjo Karolis ir tėvelis Ramūnas Remeikos, distancija įveikę per 0,40,57 sek. Antrąją vietą Rokas ir tėvelis Gediminas Žirinai, 0,45,38 sek. ir trečiąją vietą laimėjo Emilija ir tėvelis Andrej Kovalenkos, 0,46,85 sek.

II-oje grupėje varžėsi tėvelis ir vaikas nuo 14 metų iki 18 metų. Distancijoje vaikas 25m. ir tėvelis 25m.

Pirmąją vietą laimėjo Klevas Kraucevičius ir Erikas Liubomirskas Šaulių pirma komanda, distancija įveikę per 0,36,96 sek.. Antrąją vietą laimėjo Augustas Liubomirskas ir Erikas Liubomirskas Šaulių antros komandos per 0,37,79 sek.

III-oje grupėje individualiose varžybose, varžėsi vyrai nuo 19 m. ir vyresni. Distancijoje 50 metrų laisvu stiliumi.

Pirmąją vietą laimėjo Erikas Liubomirskas (Šauliai), distancija įveikęs per 0,39,81 sek. Antrąją vietą laimėjo Andrej Kovalenko 0,43,02 sek. ir trečiąją vietą laimėjo Kęstutis Girdenis 0,44,74 sek.

IV-oje grupėje varžėsi individualiose varžybose mergaitės ir berniukai iki 13 metų. 25 metrus laisvu stiliumi ir mergaitės, ir berniukai nuo 14 metų iki 18 metų 50 metrų laisvu stiliumi.

Pirmąją vietą tarp mergaičių laimėjo Ieva Miškinytė distancija įveikusi per 0,21,57 sek. . Antrąją vietą laimėjo Algimantė Ivanauskaitė, 0,24,75 sek. ir trečiąją vietą laimėjo Emilija Kovalenkaitė, 0,27,89 sek..

Pirmąją vietą tarp berniukų laimėjo Karolis Remeika, distanciją įveikęs per 0,18,90 sek.. Antrąją vietą laimėjo Matas Kuliešius, 0,27,91 sek., ir trečiąją vietą iškovojo Rokas Žirinas. O pats jauniausias dalyvis šešių metų amžiaus Tomas Miškinis distanciją nuplaukė per 0,34,05 sek..

Nuo 14 metų amžiaus greičiausias buvo Klevas Kraucevičius (Šauliai) pirmoji vieta, distancija įveikė per 0,37,92 sek., ir Augustas Liubomirskas antroji vieta, 0,42,51 sek.