Lietuvos moterų futbolo taurės varžybose iškovota II vieta

948
    0

1121956 83546336

Šeštadienį Šventupėje įvyko Lietuvos futbolo federacijos moterų taurės varžybų II etapas, kur rungtyniavo šešios A lygos komandos. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius po tris.

Pirmame pogrupyje rungtyniavo Akmenės SC, Tauragės SM ir Šiaulių „Gintra-Universitetas”. Daugkartinės Lietuvos čempionės 4-0 nugalėjo Akmenės SC ir 7-0 sutriuškino Tauragės SM bei pateko į finalą. Antrą vietą pogrupyje ir teisę pakovoti dėl trečios vietos iškovojo Akmenės SC, 5-0 nugalėjusi Tauragės SM.

Į antrą pogrupį pateko Ukmergės „TexTilitė”, Vilniaus „Žalgiris” ir Kauno „FM-Žara”. Pirmąją vietą pogrupyje iškovojo ukmergietės, įveikusios „Žalgirio” komandą rezultatu 3-1 ir 4:2 nugalėjusi „FM-Žara”. Po atkaklios kovos „Žalgirio” ir „FM-Žara” dvikova baigėsi 1-0 vilniečių naudai.

Dėl pirmosios vietos finale susitiko abiejų pogrupių nugalėtojos „Gintra-Universitetas” ir „TexTilitė”. Šiaulių komanda nugalėjo varžoves rezultatu 3-0. Dėl trečios vietos kovojo „Žalgiris” ir Akmenės SC. Pergalę 2:0 ir trečiąją vietą iškovojo Vilniaus „Žalgiris”.