Lietuvos jaunių žaidynių dziudo varžybos

996
    0

2013 zaidyniu apdovanojimas

Lietuvos jaunių žaidynių dziudo varžybos vykdomos dviem etapais: zonose ir finaluose.

Žaidynių dziudo varžybų dalyviai pagal dziudo išplitimo geografiją Lietuvoje skirstomi į 5 zonas: Centro, Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos ir Rytų (Vilniaus I ir II komandos, Vilniaus raj., Ukmergė, Molėtai, Elektrėnai. Iš viso: 6 komandos).

Ernestas vicecempionas 50kg

Ukmergės sporto centro dziudo merginų ir vaikinų komandos buvo sudarytos pagal svorio kategorijas: 9 merginos ir 9 vaikinai. Zoninės dziudo varžybos vyko Elektrėnuose rugsėjo 7 dieną. Finalinėse kovose iškovojo teisę dalyvauti 9 merginos ir 6 vaikinai.

Vaiva cempione 57kg

Finalinės jaunių žaidynių dziudo varžybos vyko rugsėjo 18-19 dienomis Kaune A. Sabonio  sporto centre. Geriausiai sekėsi Vaivai Domanskytei svorio kategorijoje iki 57 kg, kuri nugalėjusi Kauno-1 , Rokiškio, Vilniaus-1 komandų sportininkes. Ir finale anksčiau laiko įveikė Oksaną Orlovaitę-Kauno raj. tapdama šių varžybų čempione.

Vaikinų tarpe geriausiai sekėsi Ernestui Sakui svorio kategorijoje iki 50 kg. Jis įveikė Kauno-1 ir Marijampolės sportininkus, finale susitiko su kovotoju iš Plungės. Šį sykį plungiškis buvo stipresnis, Ernestas liko antras.

Kitiems mūsų sporto centro sportininkams sekėsi prasčiau, jiems pakovoti dėl medalių nepavyko.