Pradinis Sportas Kitas sportas Iš Lietuvos čempionato – 17 medalių

Iš Lietuvos čempionato – 17 medalių

3552
0

Sporto klubui „Vilkas“ metų pradžia – kovų laikotarpis. Šias kovas „Vilko“ sportininkai pažymi pergalėmis. Jas laimi tiek jau patyrę, tiek ką tik į klubą atėję sportininkai.

Sausio pabaigoje klubo naujokai, sportuoti pradėję rudenį, dalyvavo turnyre Vilniuje. Šiame šešių klubų turnyre ukmergiškiai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Klubo trenerio vertinimu, turnyre geriausiai pasirodė Giedrius Vaivada.

Lenkijos Suvalkų mieste kovėsi ne tik lenkai, bet vyko ir turnyras – Lietuva prieš Lenkiją. Kovos čia vyko pagal WAKO kikbokso K1 taisykles. Vyko 10 kovų, iš kurių 4 – tarptautinės. Šį turnyrą rezultatu 4:0 laimėjo Lietuvos klubai.

Treneris Vadim Zelev pasakojo, kad Ukmergę atstovavo du „Vilko“ kovotojai ir abu pasirodė labai gerai. Arvydas Kryževičius pergalę iškovojo taškais – vienbalsiu teisėju sprendimu. Lukas Jablonskas laimėjo įspūdingai – jau antrame raunde nokautavo priešininką. Šis turnyras tapo labai geru pasiruošimu Lietuvos čempionato kovoms Vilniuje.

Vasario viduryje Vilniuje buvo surengtas atviras Lietuvos kikbokso čempionatas. Jame dalyvavo 263 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Moldavijos, Lenkijos, Naujosios Gvinėjos, Anglijos ir Gruzijos sporto klubų.

Sporto klubą „Vilkas“ atstovavo 13 sportininkų. Visi jie iškovojo čempionato medalius ir titulus. Garsiausia kova, turbūt, buvo Luko Jablonsko prieš sportininką iš Naujosios Gvinėjos. Kovota dėl Lietuvos WAKO PRO K1 čempiono titulo. Ukmergiškis priešininką jau pirmame raunde nugalėjo nokautu.

Lukas Mingaila iškovojo pirmą vietą pagal K1 taisykles ir antrą vietą pagal kick light. Klevas Kraucevičius antrą vietą pagal kick light taisykles. Darius Sinkevič, Roman Jurevič, Žilvinas Boska ir Dalius Kudla iškovojo trečias vietas ir bronzos medalius pagal kick light taisykles. Tomas Karvelis pirmą vietą pagal lowkick taisykles. Gvidas Granickas ir Modestas Grigas tapo čempionais pagal K1 ir kick light taisykles. Modestas Grigas pripažintas geriausiu čempionato kovotoju savo amžiaus grupėje. Kostas Jablonskas kovojo dvejose svorio kategorijose ir iškovojo aukso ir sidabro medalius. Arnoldas Paškevičius iškovojo sidabrą pagal K1.

Į Ukmergę klubo sportininkai parsivežė 17 medalių.

Klubo sportininkai trumpai pailsės ir pradės pasiruošimą Latvijos ir Moldavijos čempionatams.