Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Laikas dviese: kaip atgaivinti jau priblėsusią meilę?

Laikas dviese: kaip atgaivinti jau priblėsusią meilę?

748
0

Daugelis mūsų įvairiose knygose esame skaitę istorijų apie besąlygišką meilę ir, todėl mes tikrai žinome, kad ji egzistuoja. Ji spindi didžiųjų dvasios Mokytojų akyse, tačiau retai ją įžvelgiame gatvės praeivių ar artimųjų širdyje. Taigi, ką daryti, kad sustiprintume meilę poroje?

Teigiamas meditacijos poveikis

Meditacija dažnai asocijuojama su Rytų religijomis, ezoterapinėmis praktikomis ir pats žodis vis dar skamba gana egzotiškai. Tačiau geriau pagalvojus yra nemažai dalykų, kurie šiuolaikinėje visuomenėje yra visiškai natūralūs ir moksliškai patvirtinti, tačiau kažkada prasidėjo nuo religinių praktikų. Tarkime, gydymas kažkada buvo tik gyduolių reikalas, muzika ir šokiai buvo naudojami tik ritualinėms apeigoms ir pan. Taip ir meditacija, kadaise prasidėjusi už vienuolynų sienų, dabar yra visiškai pagrįsta daugybe mokslinių tyrimų ir prieinama kiekvienam praktika. Ją praktikuoja mokymo įstaigose, verslo biuruose ir sporto klubuose. Jos naudą visų pirma suprato tie žmonės, kurie dažnai susiduria su savo galimybių ribomis: sportininkai, verslininkai, mokslininkai ir t. t. Tiesą sakant, nuolatinės meditacijos praktikos padeda suprasti, kad ribos egzistuoja tik galvoje. Peržengęs savo įsitikinimų ribas gali atrasti tokią laisvę, kuri gniaužia kvapą. Meditacija ypač naudinga poroms, nes tuomet abu kartu atrandate dar nepatirtų dalykų, jausmų, pajuntate besąlygišką laisvę ir meilę. Meditacija ypač tinkama atlikti pirtyje, o puikų pirčių kompleksą turi Gradiali Palanga, todėl jei ketinate poilsiauti dviese, būtinai pasinaudokite proga išsipirkti privatų laiką pirtyje.

Susigrąžinti meilę

Daug mąstytojų kalbėjo apie grožę, tačiau kas ji yra? Patyrusieji pirmąją meilę tai žino. Tai – meilės ir džiaugsmo šviesa, kilnumo ir gerumo vainikas. Tačiau kas yra meilė? Aišku, kad iš meilės kyla visa tai, kas yra. Ji yra visa ko pradžia. Meilė yra pats Kūrėjas. Tą byloja šventraščiai, o išmintingieji sako, kad meilė – vienybės sąmonė.

Poros rutinoje pamiršta apie meilę, laiką dviese. Į santykius įsivelia pykčiai, vienoda kasdienybė, ko pasekoje po truputį imame pamiršti, kas toji meilė… Vis dėlto, sugrąžinti meilę nėra sunku. Tereikia žinoti, koks yra tinkamas poilsis dviems. Na, o tai – laikas tik sau su mylimu žmogumi, atpalaiduojančios SPA procedūros, nuoširdūs pokalbiai ir negalvojimas apie rūpesčius. Juos bent porai dienų palikite namuose, kol poilsio metu atgims Jūsų jausmai vienas kitam.

Jei santykiai atšalo jau gana seniai, atgaivinti meilę gali būti kiek sunkiau, o ir laiko tam reikės daugiau. Todėl egzistuoja santykių stovyklos, kuriose bent savaitę ar net dvi, kartu su kitomis poromis, bandysite atrasti savo antrojoje pusėje daug naujų dalykų, kurie leis įsimylėti iš naujo.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia