Pradinis Kultūra Anonsai Kultūros centre nusileis „Baltas angelas“

Kultūros centre nusileis „Baltas angelas“

2926
0

Šiemet jau 13-ą kartą Ukmergės kultūros centras rengia labdaros akciją. Visų mūsų dėka Balto angelo sparnas per visus tuos metus palytėjo ne vieną sunkiai sergantį Ukmergės vaiką. Visi kartu, nelikę abejingi kito skausmui, per visus tuos metus paaukojome 15640 Eur. Šiemet ir vėl kviečiame visus susivienyti ir aukoti mažojo Danieliaus gydymui.

Ukmergiškis Danielius susirgo būdamas aštuonių mėnesių. Plaučių uždegimai, bronchitai, bronchinė astma – nuolatiniai berniuko palydovai. Liga įsitvirtino ir vaiko nepaleidžia iki šiol. Dabar Danieliui diagnozuojama bronchinė astma, didelis kraujospūdis, nutukimas. Vaiko pulsas kartais padažnėja iki 140 dūžių per minutę, jis greitai pavargsta. Dėl susilpnėjusio imuniteto Danieliaus drauge tapo vienatvė.

Mama visą savo laiką, sveikatą aukoja Danieliui. O didžiausia jos viltis – pasveikęs sūnus. Šeimos pajamos – 300 Eur mėnesiui. Vaistai, procedūros, kitos gydymo išlaidos – būtinybė.

Auka, kad ir nedidelė, bet gali pakeisti Danieliaus gyvenimą. Juo labiau, kad tuo tiki ir gydytojai, ir mama. Jei tikėsime ir mes – visų mūsų, kad ir maža auka, gali tapti dideliu gėriu.

Danieliaus gydymui paaukoti galima nuo 5 eurų Kultūros centro bilietų kasoje. Paaukojusieji gaus dovanų – edukacijas vykdančių Kultūros centro skyrių darbuotojų su meile ir šiluma paruoštus suvenyrus. Paaukoti galima ir pavedimu į Ukmergės kultūros centro sąskaitą Nr. LT924010042900530556, LUMINOR BANK AB, banko kodas 40100, įmonės kodas 190351690.

Visi paaukoję bus pakviesti į kalėdinį koncertą „Baltas angelas“, kuriame dalyvaus skrabalininkas Regimantas Šilinskas ir Lietuvos tradicijas bei papročius puoselėjantys Ukmergės kultūros centro kolektyvai: folkloro ansambliai – „Pyniava“ ir „Dagilėlis“, tautinių šokių kolektyvai – „Vilkmergė“ ir „Eglūnas“, Vidiškių skyriaus folkloro ansamblis „Ulyčia“, Sližių skyriaus folkloro ansamblis, Želvos skyriaus armonininkų ansamblis.

Kalėdinio koncerto „Baltas angelas“ akimirkos primena mums kiek nuoširdumo ir šilumos atlikėjai atiduoda, norėdami prisidėti prie sergančių vaikų gerovės. Nelikite abejingi ir Jūs, nes Danielius turi vilties pasveikti.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia