Pradinis Verslas Ukmergės verslas Ukmergės įmonės parodoje „Ukmergės verslas 2012”

Ukmergės įmonės parodoje „Ukmergės verslas 2012”

1694
0

ver5pagr1

Birželio 1 dieną Ukmergėje surengta verslo paroda „Ukmergės verslas 2012″. Renginys organizuotas įgyvendinant Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomą projektą „Lietuvos įmonių verslumo ir konkurencingumo tarptautinėse rinkose skatinimas naudojantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugomis“, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis.

Tuo metu Ukmergėje lankėsi ir Ūkio ministras Rimantas Žylius, kuris pirmąją vasaros dieną praleido Ukmergėje bendraudamas su vietos verslininkais.

ver7

R. Žylius Ukmergės verslininkams atvežė gerų naujienų: apie sutrumpėsiančią licencijų ir leidimų išdavimo trukmę, galimybę smulkiajam ir vidutiniam verslui pretenduoti į dalinį investicijų palūkanų kompensavimą. Taip pat ūkio ministras aptarė jau vykstančią kontroliuojančių institucijų reformą, kuri verslo priežiūrą daro skaidresnę, o verslininkams leidžia žinoti, kokie yra svarbiausi reikalavimai jų verslui.

„Kiekvienas verslas yra svarbus Lietuvos valstybei. Verslininkai yra pagrindiniai mokesčių mokėtojai, galintys pagrįstai didžiuotis, jog jų dėka turime pinigų pensijoms ir nemokamam mūsų vaikų mokslui. Todėl manau, kad išskirtinai svarbu girdėti vietos verslininkų balsą, nes tik bendraudami tiesiogiai geriausiai galime išgirsti, kas aktualiausia šiame regione“, – sako ūkio ministras Rimantas Žylius.

Po susitikimo su verslininkais R. Žylius atidarė parodą „Ukmergės verslas 2012“, kuri vyko Ukmergės Technologijų ir verslo mokykloje. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Ukmergės meras Algirdas Kopūstas, kiti administracijos vadovai. Renginio metu buvo aptarta galimybė įtraukti Ukmergės rajono objektus į nacionalinius turistinius maršrutus.

Kaip vilkmerge.lt pasakojo R.Žylius, paroda jam labai patiko ir jam džiugu, kad verslas auga ir kartu prikelia aplinkinę bendruomenę naujam gyvenimui. Tai, pasako jo, ir yra tikroji verslo misija. Ministro nuomone, valdžios institucijos turi dirbti verslininkui, ir ne bausti jį, o konsultuoti, skatinti. Nes nei valdžia, nei verslas vienas be kito negali. Verslo sąlygos Lietuvoje dar nėra labai geros, bet dideliais žingsniais kopiame aukštyn. Paskelbus konkurencingumo indeksą, paaiškėjo, kad Lietuva pakilo iš 46 vietos į 37. Ministro interviu prašome žiūrėti video reportaže.

{youtube}39aEHsFuuRU{/youtube}

R. Žylius taip pat apsilankė tarptautinėje miškininkystės parodoje „Baltijos miškai 2012“, kuri vyko Ukmergės rajono Pabaisko seniūnijos Burtkaimio kaime.

Parodoje „Ukmergės verslas 2012“ dalyvavo net 22 Ukmergės ir rajono įmonės, kurios pristatė savo produkciją. Susirinkusius dalyvius linksmino Meno mokyklos ir Ukmergės Technologijų ir verslo mokyklos auklėtiniai, kailių ir odos gaminius pristatė „Roris”, Ukmergės siuvimo įmonių „Textilite“ ir „Vilkma“ siuvamą produkciją pademonstravo Mados studijos mergaitės.

ver11

Konferencijos metu, pranešime „2014 – 2020 perspektyva“, ūkio ministras, pristatė prognozes verslui ateinantiems šešeriems metams, verslo aplinkos gerinimo iniciatyvas, dalinosi ekspertų įžvalgomis.

Ukmergės rajono ekonominę apžvalgą ir perspektyvas apžvelgė rajono vicemeras Regimantas Baravykas.  Ukmergės rajono metalo sektorių  – UAB „Stansefabrikken” gen. direktorius Virginijus Jukštas, medienos pramonę pristatė UAB „Likmerė” gen.direktorius Mindaugas Kasmauskis. Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė pasidalino Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo patirtimi ir pasiekimais, Lietuvos ir pasaulio makroapžvalgą pristatė „Swedbank” vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

ver24

Konferenciją „Ukmergės verslas 2012” vedė ir pristatė VPRAR Ukmergės filialo direktorius Rolandas Janickas.

{youtube}MOPRJV3HGqg{/youtube}

vilkmerge.lt

ver

ver2

ver3

ver9
ver10

ver13

ver14

ver15

ver16

ver17

ver18

ver22

ver26

ver25

ver27

ver28

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia