Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip paruošti mažylius išvykoms prie ežerų?

Kaip paruošti mažylius išvykoms prie ežerų?

366
0
Malibu Creek Rock Pool. Photo by Meghan Rose

Planuojant kelionę prie ežero su mažais vaikais, svarbu pirmenybę teikti atsargumo priemonėms ir vandens supratimui. Vaikų mokymas apie saugumą vandenyje yra labai svarbus siekiant užtikrinti jų gerovę kelionės metu. Tai gali apimti gelbėjimosi liemenių dėvėjimo svarbos paaiškinimą, ribų nustatymą šalia vandens ir mokymą plaukti ar plūduriuoti . Be to, labai svarbu atidžiai prižiūrėti vaikus ir niekada nepalikti jų be priežiūros prie vandens. Vaikams diegdami šias saugos priemones ir supratimą apie vandenį, tėvai gali padėti sukurti saugią ir malonią patirtį prie ežero.

Norint, kad diena prie ežero būtų sėkminga ir be streso, svarbu susikrauti reikiamus daiktus. Tai apima kremus nuo saulės, apsaugančius jų gležną odą nuo žalingų saulės spindulių, kepures, apsaugančias veidą, ir papildomus drabužius, jei jie sušlaptų ar išsipurvintų, bei svarbiausia tai maudymosi kostiumėliai vaikams. Taip pat patartina atsinešti daug vandens ir užkandžių, kad jie visą dieną būtų hidratuoti ir energingi. Be to, bet kokioms netikėtoms situacijoms gali praversti rankšluosčių pakavimas, maudymosi sauskelnės , pirmosios pagalbos vaistinėlė. Pasiruošę ir susidėję reikalingus daiktus, tėvai gali užtikrinti, kad jų mažyliai jaustųsi patogiai ir gerai pasiruošę smagiai dienai prie ežero.

Kad maži vaikai įsitrauktų ir pramogautų kelionės prie ežero metu, svarbu susiplanuoti smagią veiklą ir žaidimus. Tai gali būti smėlio pilių statymas, paplūdimio tinklinio žaidimas arba šiukšlių medžioklė tyrinėjant supančią gamtą. Pripučiamų žaislų, tokių kaip plūdės ar vandens šautuvai, atsinešimas taip pat gali padidinti jaudulį ir malonumą. Be to, tėvai gali paskatinti savo vaikus užsiimti vandens sportu arba išbandyti žvejybą. Teikdami įvairią patrauklią veiklą, tėvai gali paversti savo mažiesiems kelionę prie ežero įsimintina ir malonia patirtimi. Taip pat susiplanuokite miego ritmą prie ežero. Vaikai gamtoje labai greitai pavargsta ir jiems reikia tinkamo poilsio, nes kitu atveju atėjus vakarui, gali būti sunku išlaukti miego laiko ir vaikas taps labai irzlus. Tad pietų miegas esant prie ežero gali būti puiki patirtis net ir tiems, kurie jau senai to nedaro.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia