Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip nesuklysti renkantis moteriškus papuošalus?

Kaip nesuklysti renkantis moteriškus papuošalus?

1397
0

Visoms puikiai žinoma legenda tapusi mados dizainerė Coco Chanel yra pasakiusi, jog norint būti nepakeičiama reikia nuolat keistis. Kalbant apie įvaizdį, galbūt papuošalai galėtų būti puiki pagalba kuriant vis kitus stiliaus derinius? Labai dažnai užtenka net mažos stilingos detalės, ir jūs galite atrodyti nepriekaištingai. Aksesuarų, įvairių papuošalų keitimas neabejotinai padeda išlaikyti išskirtinumą ir originalų moterišką žavesį. Kaip pasirinkti tinkamai, neapkrauti įvaizdžio ir jaustis skoningai?

Žavingam įvaizdžiui – visais laikais vertinamos tauriųjų metalų apyrankės

Pabrėžti jūsų stilių ir suteikti moteriškumo visuomet gali skoningai pasirinktas rankos papuošalas. Populiariausiu pasirinkimu galima vadinti laiko patikrintus sprendimus – apyrankes iš tauriųjų metalų. Šiais laikais labai patogu apsilankyti internetinėse parduotuvėse, kur visuomet galite palyginti kainas, papuošalų modelius ir neišėjusi iš namų pasirinkti jums priimtiniausią sprendimą. Būkite šiuolaikiškos ir išsirinkite dailią apyrankę internetu. Įsigijusi sidabro ar aukso apyrankę būsite tikra aksesuaro ilgaamžiškumu. Iš brangių metalų pagamintos apyrankės visuomet madingos ir tinka bet kokio amžiaus dailiosios lyties atstovėms. Paprastai tokias nesunku priderinti prie skirtingų aprangos derinių.

Renkantis apyrankę, svarbu įsiminti keletą taisyklių

Pirmiausia, svarbu atsižvelgti į apyrankės dydį. Jei jūsų rankos vizualiai atrodo trumpesnės, geriau pasirinkti smulkų, elegantišką rankos papuošalą. Ilgų rankų savininkėms šiuo atveju pasisekė labiau – joms tinka įvairaus stiliaus apyrankės, be to, galima derinti ir kelias iš karto. Tik, žinoma, ant tos pačios rankos, geriausiai – dešinės. Atminkite, kad užsisegusios apyrankes ant abiejų rankų atrodysite neskoningai, todėl neapkraukite savo įvaizdžio.

Moterys labai dažnai daro vieną esminę klaidą, manydamos, kad užsidėjusios ant rankos visas apyrankes, kurias tik turi, atrodo gražiai. Norėdamos būti stilingos, vienu metu derinkite ne daugiau kaip tris. Ir jokiu būdu tuo pačiu metu nemaišykite brangių metalų pasirinkimų su bižuterija!

Kaklo puošmenos

Kas labiau už dailius papuošalus prikausto aplinkinių dėmesį? Kaklo aksesuarai nėra išimtis. Be abejo, juos taip pat svarbu rinktis atsakingai ir apgalvotai. Juk tinkami papuošalai paryškina jūsų privalumus, arba, priešingai, paslepia trūkumus. Tarkime, turint ilgą kaklą, niekas geriau jo neatskleis kaip prigludusios kaklo puošmenos. Jei kaklas trumpesnis, nederėtų to pabrėžti – geriau pasirinkti ilgesnį, subtilų papuošalą, kuris sudarys grakštesnį įspūdį. Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie ūgį. Jei norite atrodyti aukštesnė – pasipuoškite ilgais vėriniais, grandinėlėmis ar kitais kaklo papuošalais. Na, o lieknoms ir smulkaus sudėjimo moterims bei merginoms labiau derės smulkesnės grandinėlės, kurios privers jaustis ypač elegantiškai.

Svarbiausia, ieškodamos moteriškų papuošalų, apgalvokite, kur ir kokiomis progomis juos nešiosite ir kokią pinigų sumą galite išleisti. Jums tinkantis papuošalas suvaidins svarbų vaidmenį užbaigiant bet kokį stiliaus derinį, todėl skirkite pakankamai laiko geriausių sprendimų paieškoms. Nebijokite, atskleiskite save ir sužavėkite aplinkinius!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia