Pradinis Gyvenimas Pedagogai rinkosi į antrąjį pikniką

Pedagogai rinkosi į antrąjį pikniką

3270
0

Prieš mokslo metų pradžią rajono mokytojai rinkosi į antrąjį pikniką. Jame pedagogai ne tik vaišinosi, bet ir dalinosi patirtimi, dalyvavo įvairiose pamokėlėse.

Renginį pradėjęs rajono meras Rolandas Janickas susirinkusiems palinkėjo nebijoti svajoti, nes svajonės skatina kūrybiškumą. Padaryti pagrindinį pranešimą buvo pakviestas kunigas Algirdas Toliatas. Įdomiai, sukeldamas juoko bangas ir priversdamas susimąstyti, kunigas kalbėjo apie tai, kad negalima priversti žmogaus keisti jau jo įprasto gyvenimo būdo, jei jis pats to nenori. Prievarta nieko neduos.

Pakviesti sėkmės istorijų pasakojimui, pedagogai pasidalino į grupeles pagal savo dėstomus dalykus. Ir pasakojo, kas ir kaip geriausiai sekasi, dalinosi patirtimi.

Pasivaišinę ir pavaišinę kolegas, pedagogai mokėsi patys įvairių dalykų. Jiems buvo pasiūlyta net 21 pamokėlė. Pavyzdžiui, Egidijus Darulis mokė groti dambreliu, Asta Girnienė – megzti ant grėblių, Vadim Zelev – kovos menų, o Silvija Puodžiūnaitė – gaminti lėles iš kasdienių buities daiktų.

Piknikas pedagogams, pagal jų atsiliepimus, suteikė teigiamas emocijas pasitinkant naujus mokslo metus ir vėl susitinkant su mokiniais.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia