Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip išsirinkti dekoratyvinę skaldą kapavietėms?

Kaip išsirinkti dekoratyvinę skaldą kapavietėms?

494
0

Kapavietė yra brangiausių žmonių amžino atminimo vieta, kurios grožiu ir tvarka labai svarbu pasirūpinti. Įrengiant kapavietę aktualus jos dangos pasirinkimo klausimas. Tinkamą dangą svarbu pasirinkti ne vien dėl grožio, bet ir dėl kapavietės patvarumo ir ilgaamžiškumo.

Toliau skaitydami sužinosite praktiškus specialistų patarimus, kurie gali būti naudingi pasirinkusiems būtent dekoratyvinę skaldą ir rasite daug geros kainos pasiūlymų skirtingiems poreikiams.

Dekoratyvinės skaldos rūšys

Skalda – tai smulkūs skaldyti granito akmenukai, kurie gali būti skirtingų dydžių ir spalvų. Renkantis skaldą paprastai ji derinama prie likusios kapavietės išvaizdos.  Didžiausias skaldos privalumas yra tas, jog ji kainuoja pigiausiai lyginant su kitomis kapavietės dengimo rūšimis. Taip pat galimas be galo platus skaldos asortimentas, kuomet meistrai gali apipavidalinti kapavietę pagal visus jūsų poreikius.

Kapams dažniausiai pasirenkama juoda, balta ar kokių kitų solidžių atspalvių skalda. Tik nuo jūsų priklauso, ar norėsite labai smulkių, ar didesnių akmenukų. Dekoravimas skalda taip pat leidžia įgyvendinti labai plačias galimybes kuriant norimus raštus bei ornamentus. Tai vienas iš patraukliausių kapavietės puošmenos būdų, kuris dėl geros kainos ir plataus pasirinkimo yra laisvai prieinamas daugeliui.

Kapaviečių priežiūra

Neužtenka vien gražiai įrengti kapavietę. Reikia ją dar ir reguliariai prižiūrėti – palaikyti švarą, nugriebti užkritusius medžių lapus, nuvalyti lietaus sukeltą purvą. Tai ypač aktualu, kuomet kapavietė dengiama ne plokštėmis ar plytelėmis, o skalda. Nors ir skalda yra vienas pigiausių pasirinkimų, tokia danga gali pareikalauti kiek daugiau priežiūros.

Skaldą reikėtų nuvalyti, išrankioti į ją prikritusius spyglius bei lapus, nuplauti vandeniu dulkes. Esant reikalui, skaldą nėra sudėtinga pakeisti nauja – tai rekomenduojama padaryti bent kartą per kelis metus. Tuomet būsite padarę dėl kapavietės priežiūros viską, ką galėjote ir užtikrinsite nepriekaištingą jos priežiūrą.

Platus dekoratyvinės skaldos kapams pasirinkimas ir visuomet geros kainos! Visais rūpimais skaldos pasirinkimo klausimais kreipkitės į patyrusius meistrus, kurie pasirūpins nepriekaištingu kapaviečių įrengimu bei priežiūra.

Daugiau apie dekoratyvinės skaldos pasirinkimą kapams sužinosite: https://akmensdarbai.eu/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia