Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Jūsų vaikui patinka vaikų kambariai esantys prekybos centruose? Tuomet įrenkite panašią pramogą...

Jūsų vaikui patinka vaikų kambariai esantys prekybos centruose? Tuomet įrenkite panašią pramogą ir jo kambaryje!

871
0

Lankymasis žaidimų kambariuose vaikams visuomet teikia labai daug džiaugsmo, tačiau ne visada yra galimybė čia lankytis pakankamai dažnai. Vis dėlto, vieną populiarią žaidimų kambariuose siūlomą pramogą tikrai galima įsirengti ir savo namuose. Tai – kamuoliukų baseinas, kuris neužima daug vietos, tačiau suteikia tikrai daug laimės akimirkų. Priežasčių, kodėl vaiko kambaryje vertėtų įrengti tokią pramogų zoną, yra ne taip ir mažai, taigi, aptarkime pačias svarbiausias.

Smulkiosios motorikos lavinimas

Baseinas su kamuoliukais – tai viena tų pramogų, kuri padeda vaikui lavinti smulkiąją motoriką. Šiame baseinėlyje vaikas gali tyrinėti jį supančius objektus, šokinėti ar net „nardyti“ tarp kamuoliukų, todėl nieko keisto, kad šią pramogą vaikai įvardija kaip vieną mėgstamiausių. Kamuoliukų baseinas tinkamas vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, tačiau ši pramoga džiugina ir vyresnio amžiaus vaikus (įprastai kamuoliukų baseinais naudojasi vaikai iki 6 metų amžiaus).

Visiškai saugi pramoga

Tėveliai visuomet rūpinasi savo atžalų saugumu, tad nieko keisto, jog neretai keliamas klausimas, ar ši pramoga yra pakankamai saugi. Atsakymas yra trumpas ir aiškus – tikrai taip! Kamuoliukų baseino sienelės yra gaminamos iš minkšto porolono, o kamuoliukai yra saugaus dydžio ir pagaminti iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų. Šie kamuoliukai yra atsparūs deformacijoms, todėl galite būti ramūs, kad šis „atrakcionas“ tarnaus tikrai ilgą laiką.

Higieniškas sprendimas

Viešose vietose įrengtuose žaidimų kambariuose apsilanko daugybė vaikų, todėl ne visada yra galimybė tinkamai pasirūpinti inventoriumi. Natūralu, kad tokiose vietose susidaro itin palanki terpė bakterijų dauginimuisi, todėl namuose įrengtas kamuoliukų baseinas bus kur kas higieniškesnis sprendimas. Kamuoliukų baseinas nereikalauja ypatingos priežiūros – tereikia reguliariai nuimti ir išskalbti baseinuko užvalkalą bei nuplauti kamuoliukus. Jei tą darysite pakankamai dažnai, kamuoliukų baseinas bus visiškai saugi erdvė vaikų žaidimams.

Galimybė baseiną priderinti prie interjero

Kamuoliukų baseinai gali būti pačių įvairiausių spalvų, todėl juos visada galima priderinti prie vaiko kambario interjero. Ekspertai teigia, kad vaikų kambario įrengimui geriausia rinktis šias spalvas – rožinę, žydrą, mėlyną, violetinę arba žalią (taip pat gali būti pasirenkamos ir „neutralios“spalvos – juoda, pilka ar balta). Į tai atsižvelgdami galėsite gerokai paprasčiau parinkti tam tikrus vaikų kambario akcentus ir sukurti tikrai jaukią atmosferą.

Nebrangus sprendimas

Nors gali atrodyti, kad šios pramogų zonos įrengimas namuose gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, tačiau skubame jus nuraminti: kamuoliukų baseinas tikrai nėra brangus įrenginys. Jei ieškote būdų, kaip nudžiuginti savo atžalą šv. Kalėdų ar gimtadienio proga, baseinas su kamuoliukais tikrai bus puiki idėja. Tokia dovana vaikui paliks tikrai puikų įspūdį, o reguliarus pramogavimas baseinuke pagerins vaiko bendrą savijautą bei pakels nuotaiką net ir pačiomis niūriausiomis dienomis, kada nėra jokio noro kelti koją iš namų.

Kamuoliukus galėsite papildyti

Kamuoliukai baseinui taip pat gali būti perkami ir atskirai. Jei dalis baseinuke esančių kamuoliukų pasimestų, turėsite galimybę įsigyti šių kamuoliukų papildymą. Tikrai nereikia nerimauti, kad po kurio laiko kamuoliukai bus netinkami naudoti – jie atlaiko net iki 120 kilogramų apkrovą, todėl baseinuką gali drąsiai išbandyti ir suaugęs žmogus. Pramogauti kartu su vaikais visada yra smagu, tiesa?

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia