Pradinis Kultūra “Džiazo Karavanas” pristato: The Collective Abroad Ukmergėje

“Džiazo Karavanas” pristato: The Collective Abroad Ukmergėje

731
0

„The Collective Abroad“ atliekama modernaus džiazo muzika atspindi įvairias įtakas iš septynių kolektyvo narių muzikos scenų: Berlyno, Amsterdamo, Hamburgo, Olborgo, Vilniaus ir Groningeno. Kiekviename koncerte ir albume atliekamos bent septynios originalios kompozicijos pristatančios kiekvieną kolektyvo narį, taip siekiama suteikti klausytojui plačią ir įvairią patirtį.

„The Collective Abroad“ susibūrė 2019 metų gegužę, kuomet šie talentingi studentai susitiko Hamburge, kad pasiruoštų koncertui „Elbjazz“ festivalyje. Šis kolektyvas jau vyko į keturis tarptautinius koncertinius turus, kurių metu pasirodė tokiuose festivaliuose kaip „Elbjazz“ ir “Classical Beat” Vokietijoje, „Swingin ‘Groningen“ Olandijoje, “Jazz i Ekested” Švedijoje, ,„Aarhus Jazzfest“, „Vinterjazz“ ir “Supernova Jazz Blast” Danijoje. Debiutinis albumas „L!VE at HUSET” buvo įrašytas 2019 m. vasario mėnesį ir išleistas gastrolėse Danijoje ir Vokietijoje tais pačiais metais. Naujasis albumas „The Cycle“ buvo įrašytas 2021 m. liepos mėnesį bei bus išleistas 2022 metų pradžioje.

Grupėje dalyvauja:

Jaap de Vries (Olandija) – Trimitas,
Denis Pavlenko (Rusija) – Alto Saksofonas,
Tadas Pasaravičius (Lietuva) – Tenorinis Saksofonas,
Casper Hejlesen (Danija) – El. Gitara,
Sandro Sáez (Ispanija/Vokietija) – Pianinas,
Jan Sedlák (Čekija) – Kontrabosas,
Dominic Harrison (Vokietija) – Būgnai.

 

Ankstesnis straipsnis„Vilkamirgės“ galerijoje veikia kaunietės tapytojos Eglės Velaniškytės paroda
Sekantis straipsnisJūsų vaikui patinka vaikų kambariai esantys prekybos centruose? Tuomet įrenkite panašią pramogą ir jo kambaryje!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia