Pradinis Švietimas „Futboliuko“ šventė Ukmergės vaikų lopšelyje – darželyje „Buratinas“

„Futboliuko“ šventė Ukmergės vaikų lopšelyje – darželyje „Buratinas“

1455
0
007

007

„Futboliukas“ – tai netradicinis, įdomus, linksmas būdas stiprinti ne tik vaikų fizinę sveikatą, bet ir ugdantis drąsą, ryžtą, draugiškumą, pasitikėjimą, atsakingumą už save ir šalia esantį. Tikimės, kad smagus, judrus ir tuo patrauklus vaikams futboliukas tikrai pagerins jų sveikatą, ugdys jų savarankiškumą, bendradarbiavimą, pagarbą vienų kitiem. Šis žaidimas – tai efektyvi priemonė ugdyti vaikų talentus, išmokti futbolo abėcėlės, derinti pasitikėjimą savimi su būtinybe paisyti taisyklių. 

Kovo 21 dieną mūsų įstaigos  4-7 metų vaikai linksmai nusiteikę sugužėjo į salę. Šią dieną darželyje vyko LFF ir LMFA ilgalaikės vaikų  futbolo vystymo programos SVIS (Sugrąžinkime vaikus į stadionus) projekto „Futboliukas“ šventė. Joje dalyvavo Masinio futbolo asociacijos futbolo varžybos projektų koordinatorius Ignas Marcinkevičius. Pasižiūrėti šventės ir kaip žaidžia anūkas, sūnus atėjo ugdytinio Villiamo Širmelio senelis Saulius Širmelis –  Lietuvos futbolo treneris, buvęs futbolininkas; tėtis Gintas Širmelis –žaidęs futbolą ne vienoje Lietuvos ir užsienio komandoje, šiuo metu oficialią FIFA licenciją turintis futbolo agentas.  

015

Šventė prasidėjo bendra mankšta – apšilimu. Po to Villiamas Širmelis, lankantis Ukmergės sporto centro futbolo sporto skyriaus vieną iš mokomųjų grupių mums pademonstravo įvairius kamuolio varymo būdus. Po draugo pasirodymo, kiekvienos grupės vaikai atliko vis kitokius kūno ir kamuolio valdymo technikos pratimus su futbolo kamuoliais. Daugiausia aistrų ir emocijų sukėlė komandų 3 prieš 3 futbolo varžybos. Kiekvienos komandos žaidėjas norėjo kuo greičiau įmušti kamuolį į priešininko vartus. Saviškius aktyviai  triukšmingi palaikė sirgaliai.

020

Vaikai nenustygo sėdėdami ant kėdučių ir laukdami savo eilės „išbėgti į aikštę“. Tarpusavyje sužaidė visos komandos. Po varžybų vaikai buvo apdovanoti lipdukais ir saldžiomis dovanėlėmis.
Ką galime žinoti – gal iš šitų darželinukų išaugs garsūs futbolininkai ir futbolininkės? Na, jei taip ir neatsitiks, tai bent jau užaugs sveiki ir draugiški vaikai.
Su „Futboliuku“ draugausime ir pasibaigus projektui.  

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Maculevičienė

029

031

070

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia