Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Depiliacija lazeriu: kada yra tas tinkamas laikas pradėti

Depiliacija lazeriu: kada yra tas tinkamas laikas pradėti

909
0
Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Ruduo ir žiema! Štai geriausias laikas pradėti plaukų šalinimo procedūras lazeriu. Kaip sakoma, roges ruošk vasarą, o ratus taisyk žiemą. Taip yra ir su depiliacija lazeriu. Jeigu norite vasarą pasitikti be varginančių ir nepatogumus keliančių plaukelių, procedūras reikia atlikti dar prieš karštąjį sezoną. Plačiau panagrinėkime kokią įtaką lazerio procedūroms turi skirtingi metų laikai.

Pasiruoškite vasarai laiku

Dažniausiai turėti lygią ir nepriekaištingai atrodančią odą yra aktualu vasarą. Tačiau pradėjus lazerinį plaukų šalinimą pavasarį, pasiekti norimo rezultato iki paplūdimio sezono atidarymo galite nespėti. O ką jau kalbėti apie procedūros pradžią vasarą.

Plaukų šalinimas lazeriu susideda iš 6–8 seansų. Tarp jų būtini keletos savaičių tarpai. Taip yra todėl, kad žmogaus plaukai auga ciklais, o lazeris veikia tik augimo stadijoje esančius folikulus. Tad norint pasiekti geriausius rezultatus, procedūrą reikia atlikti ne vieną kartą. Žinoma, plaukų šalinimas lazeriu nėra draudžiamas vasarą ar pavasarį, tačiau šiuo laikotarpiu turėsite skirti ypatingą dėmesį savo odos apsaugai, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Mažiau rūpesčio dėl saulės sukeliamo diskomforto

Plaukų šalinimo lazeriu procedūras geriausia atlikti ant neįdegusios odos, todėl žiemos ir rudens laikotarpis yra pats tinkamiausias laikas. Be to, prieš procedūrą negalima naudoti savaiminio įdegio kremų, įdegio purškimo procedūrų ar eiti į soliariumą, o po procedūros 2-4 savaites draudžiama degintis. Priešingu atveju oda gali būti pažeista ir atsirasti pigmentacija. Taip pat rekomenduojama procedūros seanso pakartojimus atlikti kas 4–6 savaites. Tai reiškia, kad tarp jų taip pat negalima degintis. Atsižvelgiant į Lietuvos orus, plaukų šalinimo lazeriu kelionę geriausia pradėti rudens pabaigoje arba žiemos pradžioje.

Odos ir plaukų spalvos įtaka procedūros veiksmingumui

Kita priežastis, kodėl plaukų šalinimą lazeriu geriausia pradėti rudenį arba žiemą yra efektyvesnis lazerio veikimas ant natūralios spalvos plaukelių. Ypač gerai, jeigu plaukeliai tamsūs, o oda šviesi, nes lazeris savo spindulius nukreipia į plaukų folikulo pigmentą. Kuo pigmentas tamsesnis tuo lengviau lazeris panaikina plauką. Tačiau jeigu nuo saulės spindulių plaukeliai pašviesėjo ir arba juose nėra užtektinai pigmento, lazeris neturi į ką nukreipti spindulių ir procedūra yra neefektyvi. Tokiu atveju gali prireikti daugiau seansų norimiems rezultatams pasiekti.

Asociatyvios nuotraukos šaltinis: canva.com

Venkite prakaito

Lazeris šildo plauko folikulą ir taip jį naikina. Tačiau bijoti dėl karščio ar skausmo patiriamo procedūros metu tikrai nereikėtų. Dabar naujausios technologijos ir specialūs šaldymo preparatai pasirūpina, kad procedūra sukeltų kuo mažiau diskomforto. Tačiau plauko folikulas ir oda esanti aplink jį vis tiek yra šildoma lazerio šviesos, todėl 24–48 valandas po procedūros oda yra jautresnė išoriniams dirgikliams. Vasara apsisaugoti nuo saulės spindulių, karščio ir prakaito nėra lengva, todėl atliekant procedūrą šaltuoju metų laiku jūs turite daugiau laisvės ir nejaučiate diskomforto dėl šilumai jautrios odos.

Lengvesnis pasiruošimas procedūrai

Vasarą norisi dėvėti trumpesnius šortus, sijonus, sukneles ar kitus atvirus rūbus, todėl plaukų šalinimas kiekvieną dieną daugeliui tampa rutina. Rudenį ir žiemą, kai mūsų kūną dengia storesni rūbų sluoksniai, kiekvieną dieną skustis kojų, rankų ar pažastų srities neprivalome, todėl galime leisti plaukeliams paaugti. Kodėl tai svarbu? Kaip jau buvo minėta, lazeris veikia plauko folikulą, todėl lazeriu veikiamą kūno zoną reikia nusiskusti ne anksčiau nei 24 valandas prieš procedūrą. Tarp procedūrų pakartojimų taip pat rekomenduojama plaukelių nešalinti depiliacinėmis priemonėms (vašku, cukrumi, depiliaciniais kremais). Jeigu taip darysite galite sutrikdyti plaukų augimo ciklą ir kita lazerio procedūra nebus tokia efektyvi, kaip turėtų.

Planuokite laiką

Vasarą kiekvieno gyvenimas stipriai pasikeičia. Daugiau laiko leidžiama gamtoje, prie ežerų, jūros, dažniau planuojami ilgesni pasisėdėjimai su draugais ar šeima. Tai įtemptas laikas, kai kiekvienas savaitgalis ar net diena yra suplanuota. Žiemos laikotarpis būna kiek ramesnis, dažniau nusprendžiama laisvą laiką praleisti šiltai namuose, todėl ir plaukų šalinimo tvarkaraštį susidėlioti lengviau. Taigi, pradėję plaukų šalinimo lazerių procedūras rudenį ar žiemą, iki vasaros sezono jau būsite pasirengę mėgautis geru oru ir atostogomis be nuolatinio plaukų skutimo ar depiliavimo.

Svarbu ne tik kada, bet ir kur

Nors pasirinkti tinkamą laiką plaukų šalinimui lazeriu yra svarbu, dar svarbiau surasti vietą, kur tai būtų atliekama profesionaliai. Ši procedūra reikalauja žinių, kruopštumo ir medicininio išsilavinimo, todėl rinkitės tik patikimus ir sertifikuotus specialistus, kurie savo darbą išmano geriausiai.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia