Pradinis Sportas Kitas sportas Bronza atiteko Stakliškių „Guosta” komandai (foto, video)

2006
0
IMG 9407

IMG 9407

Ukmergės „Olimpui” mažajame regionų lygos krepšinio finale, deja, savos sienos nepadėjo, o bronzos medaliai atiteko Stakliškių „Guosta” komandai.  Varžovai kamuolį į savo rankas tvirtai paėmė jau nuo pirmųjų rungtynių minučių ir jo nepaleido iki galo. Ketvirto kėlinio pradžioje, kai atrodė dar yra maža viltis pavyti varžovus ir bent išlyginti rezultatą, džiaugsmas truko neilgai. Varžovai paėmė minutės pertraukėlę, o po jos, staigiai perėję į ataką, atėmė paskutines viltis laimėti. Rezultatu 57:67 Stakliškių „Guosta” įveikė Ukmergės „Olimpą”.  Komandos žaidimą nutraukė dar net nesuskambėjus finalinei sirenai, o varžovai nieko nelaukę savo pergalę aplaistė šampano purslais.

olimpass

1 kėlinys: 16:20, 2 kėlinys: 14:23; 3 kėlinys: 11:11; 4 kėlinys: 16:13.

Naudingiausias Ukmergės „Olimpas” žaidėjas: Ignas Ryla (23 taškai), Stakliškių „Guosta” – Renaldas Simanavičius (20 taškų); daugiausia atkovotų kamuolių: Ignas Ryla (11), rezultatyvūs perdavimai: Renaldas Simanavičius (7), Ignas Ryla (7).