2269
0
DSC 3419

DSC 3419

Baigėsi tris mėnesius trukusios rajono vyrų krepšinio pirmenybės. Jose, suskirstytos į dvi lygas, kovojo 15 komandų. A lygoje – 7, B lygoje – 8. Antrą balandžio savaitgalį A lygos komandos baigė varžytis kas geriausi.

Pirmame rate komandos sužaidė tarpusavyje po kartą. Keturios komandos užėmusios 1-4 vietas žaidė pusfinalyje. Jame „Brigada“ rezultatu 64:57 nugalėjo „AASE“ komandą, „UTVM“ 76:62 nugalėjo „Devynetus“.

Finale, dėl trečios vietos, susitiko „AASE“ ir „Devynetai“. 80:44 nugalėjo „Devynetai“ ir iškovojo bronzos medalius. Kovoje dėl pirmos vietos „UTVM“ rezultatu 72:69 nugalėjo „Brigadą“. Taip „UTVM“ komanda tapo rajono čempionais.

Prizines vietas užėmusios komandos apdovanotos taurėmis ir medaliais. Geriausi žaidėjai – prizais. Pirmą vietą užėmusiai komandai savivaldybė padovanojo kepalą ukmergietiškos duonos.

Finalinėse varžybose buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. „AASE“ komandoje geriausiu pripažintas Karolis Siderskas, „Devynetuose“ – Aivaras Liogė, „Brigadoje“ – Ridas Pulkauninkas, „UTVM“ – Karolis Chadatavičius.

Sužaisti ir B lygos pusfinaliai. „System Air“ nugalėjo „Išvien“ rezultatu 71:56. „Taujėnai“ – „Sporto centras II“ sportininkus 74:53. Balandžio 16 dieną šios komandos susitiks finale ir kovoje dėl trečios vietos.