Pradinis Gyvenimas Vidos Prokopavičienės juvelyrika

Vidos Prokopavičienės juvelyrika

2652
0

Esu Vida Prokopavičienė. Gimiau, augau ir iki šiol tebegyvenu Ukmergės rajone.

Jaunystėje savo ateitį įsivaizdavau susietą išskirtinai tik su menine profesija, todėl, baigusi Želvos vidurinę mokyklą, įstojau į Kauno taikomosios dailės mokyklą.

Deja, padirbėti pagal įgytą dekoratorės-apipavidalintojos specialybę man teko tik porą metų. Po to gyvenimas viską sudėliojo savaip ir po keletos metų savo meninę profesiją teko keisti į inžinerijos studijas Kauno technologijos universitete.

Taip per beveik dvidešimt po to ėjusių metų aš visiškai atitolau nuo bet kokios meninės veiklos ir netgi nustojau jausti jai poreikį. Tačiau prieš keletą metų, savo pačios nustebimui, vėl pajutau jau visai pamirštą poreikį kurti, daryti, gaminti kažką gražaus.

Išsigryninusi, kad tai galbūt galėtų būti juvelyrika, nutariau šiek tiek pasimokyti bent jos pagrindų. Ir… tebesimokau iki šiol. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad šioje srityje mokymasis niekada nėra baigtinis procesas.

Taigi, ši paroda – tai beveik trejų metų praktinio juvelyrikos mokymosi rezultatas.

Juvelyrika vis dar tebėra tik mano pomėgis. Tačiau tai puiki atgaiva širdžiai po visai kitokio pobūdžio mano pagrindinės veiklos.

O didžiausias džiaugsmas – matyti spindinčias mano papuošalą įsigijusio žmogaus akis…

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia