Pradinis Aktualijos Istorijos puslapiai Vepriai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė

Vepriai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė

3589
0
Vepriai - mažoji Lietuvos kultūros sostinė

Vepriai - mažoji Lietuvos kultūros sostinė

Šio vardo suteikimas Vepriams –  ir garbė, ir didžiulis įsipareigojimas. Turėsime smarkiai pasistengti ir per mažo miestelio veiklą parodyti savo krašto išskirtinumą, kultūros turtus, nes į mus žiūrės ne tik mūsų krašto, bet ir visos šalies žmonės.

Lietuvos Respublikos Seimo nutarimu 2016 metai paskelbti Bibliotekų metais, taip pat Vietos bendruomenių, Prezidento Kazio Griniaus metais. Veprių bibliotekoje šioms datoms paminėti bus organizuojami įvairūs renginiai, minimos tautinės ir valstybinės šventės, rašytojų gimimo jubiliejai,  Knygnešio, Tarptautinė vaikų knygos dienos.

Šiemet Veprių bibliotekai sukanka 70 metų. Šiam jubiliejui paminėti skirta taip pat nemažai gražių renginių. Kovo 31 d. į Veprius atvyksta žurnalo „Šeimininkė“ redakcijos atstovės ir visų mylima aktorė, rašytoja Doloresa Kazragytė. Visus metus bibliotekoje veiks paroda  „Pasklido šviesa nuo Veprių: Veprių krašto kūrėjai“. Kiekvieną mėnesį bus paruošta ekspozicija vis kitiems autoriams, galėsime susipažinti su jų kūryba.

Ukmergiškius, miesto svečius, jų bičiulius ir visus kitus kviečiame apsilankyti šiais metais mažąja Lietuvos kultūros sostine tapusių Veprių renginiuose, iš arčiau susipažinti su mūsų kraštu.

Alma Aleknavičienė
Vlado Šlaito viešosios bibliotekos
Veprių kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia