Pradinis Sportas Varžėsi šaškininkai ir stalo tenisininkai

Varžėsi šaškininkai ir stalo tenisininkai

4085
0

Paskutinį balandžio savaitgalį neseniai atidarytame „Šilo” pagrindinės mokyklos ir Sporto centrui priklausančiame sporto komplekse vyko rajono šaškių ir stalo teniso pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo daugiausia ukmergiškiai, bet keletas sportininkų buvo ir iš kitų rajono vietovių.

Šaškių pirmenybėse varžėsi 9 šaškininkai.

Laimėjęs 7 susitikimus ir vieną kartą pralaimėjęs rajono čempionu tapo Jonas Kalinčikas. Pasiekęs 5 pergales ir tris susitikimus sužaidęs lygiomis sidabro medalį iškovojo Stasys Pulokas. Laimėjęs 6 susitikimus ir po kartą sužaidęs lygiomis ir pralaimėjęs bronzą iškovojo Vidmantas Ziezis iš Deltuvos. Šį rezultatą lėmė tarpisavio susitikimas.

„Žaibo” turnyre laimėjęs tris susitikimus ir tris kartus sužaidęs lygiosiomis čempionu tapo Vidmantas Ziezis. Iškovojęs tris pergales ir po kartą pralaimėjęs bei sužaidęs lygiosiomis sidabrą iškovojo Stasys Pulokas. 3 kartus laimėjęs, 1 pralaimėjęs ir 2 kartus sužaidęs lygiosiomis trečią vietą užėmė Jonas Kalinčikas.

Rajono stalo teniso varžybose rungtyniavo 13 vyrų ir 4 moterys.

Tarp moterų nugalėtoja tapo Kristina Matulytė, antra – Aušra Strumilienė, trečia – Solventa Kapačiauskaitė iš Jasuuliškių socialinės globos namų.

Vyrų tarpe čempionu tapo Vitalis Lukša, sidabrą iškovojo Eugenijus Kuodelis iš Siesikų, bronzą – Vytautas Kirkus.

Dvejetų varžybose nugalėjo Alvydo Paknio ir Dovydo Bikulčiaus duetas. Antri buvo Vitalis Lukša ir Vilius Petrauskas, treti – Kęstas Gleiznys ir Eugenijus Kuodelis.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia