Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kokie breketai dantų tiesinimui yra patys geriausi?

Kokie breketai dantų tiesinimui yra patys geriausi?

2600
0

Šiais laikais kiekvienas gali turėti gražią šypseną. Svarbiausia – skirti dėmesio savo dantukams, o pasirinkus gerą odontologą bei gerą ortodontą – viskas yra labai paprasta. Jeigu Jums reikalingi breketai dantų tiesinimui – tokiu atveju pirmiausia reikia keliauti pas ortodontą ir tuo pačiu susipažinus su jo pasiūloma pasiūla pasirinkti tokius breketus, kurie ne tik padės džiaugtis gražia šypsena, kai breketai bus nuimti, tačiau ir dar tada, kol jie nešiojami.

Juk breketų rūšių tiek daug ir tokių įvairių, kad jas palyginus bus nesunku rasti tinkamiausius! Dažniausiai pasirenkami šie breketai dantų tiesinimui:

Metaliniai breketai yra bene dažniausias pasirinkimas. Paprasčiausiai jie patys pigiausi ir seniausiai išrasti, tad daugeliui žmonių atrodo, kad klasika – patikimiausias pasirinkimas. Visgi, egzistuoja ir daugiau rūšių, kur kas mažiau matomų breketų. Nepaisant to, kai kurie renkasi metalinius, kadangi jie jiems atrodo gražūs ir suteikia savotiško žavesio.

Beligatūriniai – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite, kad dantukai po trumputį būti tiesinami, tačiau pačių breketų būtų beveik nematyti. Kadangi jie yra tvirtinami iš vidinės pusės, atrodo, kad asmuo nešioja dantų plokštelę, o ne breketus.

Danties spalvos breketai dažniausiai pasirenkami tų, kuriems labai svarbu, kad breketai netrukdytų atlikti įprastų kasdieninių darbų, jeigu asmuo dirba srityje su grožiu arba TV. Suprantama, kad tokiu atveju danties spalvos breketai beveik nesimato.

Safyriniai – dar vienas puikus pasirinkimas, kai norisi, kad pavyktų dantukus kuo greičiau ištiesinti, tačiau pats breketas per daug neatkreiptų į save dėmesio. Dažniausiai jie būna permatomi, tad matyti tik metalinė juostelė, kuri jungia kiekvieną kapą.

INVISALIGN kapos dažniausiai paskiriamos išimtinais atvejais, kadangi jos pilnai apgaubia dantukus.

Kai pasirinkimas toks platus – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia pasitarti su chirurgu, kuris padės rasti labiausiai Jums tinkamą variantą. Juk graži šypsena – didesnis pasitikėjimas savimi.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia