Ukmergės „Olimpas” Ignalinoje tik po pratęsimo palaužė šeimininkus

1061
    0

IMG 2952

2013 m. vasario 3 d. (sekmadienį), Ignalinoje,  vyko Rytų Aukštaitijos krepšinio pimenybių rungtynės, kuriose pergalę po pratęimo, šventė ukmergiškiai.

Ignalinos KSC – Ukmergės ” OLIMPAS ” 107 – 112 (17-22, 20-27, 24-13, 31-30, pratęsimas 15-20). Komandoms sužaidus pirmus du kėlinius, skačiai švieslentėje degė 37-49, Ukmergės „OLIMPO” naudai.

IMG 2948

Bet jau trečiajame ukmergiškiai įkrito į duobę ir pralaimėjo kėlinį vienuolikos taškų skirtumu.

IMG 2954

Ketvitajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Tą dieną net 17 tritaškių pataikę šeimininkai ir ketvirtajame, palaikomi savų žiūrovų, šaudė taikliai, ukmergiškiai tik didelių pastangų dėka išplėšė pratęsimą, kuriame jau nepaleido pergalės iš rankų.

Ukmergės komandoje rezaltyviausiai žaidė: Paulius Šermukšnis pelnęs net 32 taškus, Ridas Pulkauninkas 25, komandos kapitono sąskaitoje 22, Laurynas Skapas surinko 15.

Ignalinos komandai taškus pelnė: Gasparavičius 35 (7 tritaškiai), Kulda 26.

{niftycolumn background=crimson, textcolor=#000}Kviečiame krepšinio aistruolius į rungtynes Ukmergės „OLIMPAS” – Molėtų SC, kurios vyks 2013m. vasario 7d. (ketvirtadienį) 20val. Šilo pagrindinės mokyklos sporto salėje.{/niftycolumn}