Pradinis 112 Įvykiai Ukmergės rajone sulaikyti „tinklininkai“

Ukmergės rajone sulaikyti „tinklininkai“

5398
0
Brakonierių laimikis Leonpolio kaimo tvenkinyje
Brakonierių laimikis Leonpolio kaimo tvenkinyje

Vilniaus aplinkosaugininkams vakar pavyko sugauti tinklais žvejojusius brakonierius. Už tai reikia padėkoti ir neabejingiems piliečiams, kurie apie pažeidimą pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112.

Gavę šį skundą Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnai operatyviai išvyko į Leonpolio kaimą, Deltuvos sen., Ukmergės r., kur tvenkinyje, pasak pranešėjo, vykdyta neteisėta žvejyba statomais tinklais. Važiuodami į nurodytą vietą, pareigūnai susisiekė su pranešimą pateikusiu asmeniu, jis teigė, kad pažeidėjai iš Leonpolio kaimo tvenkinio jau ištraukė tinklą su žuvimis ir eina namo. Leonpolio kaime, vienoje iš Tujų g. esančių sodybų, pareigūnai pastebėjo galimus brakonierius. Pastarieji, išvydę aplinkosaugos inspektorius, bandė skubiai pasišalinti, tačiau buvo greitai sulaikyti. Apžiūrint netoli jų sulaikymo vietos esančios sodybos kiemą, krūmuose rastas paslėptas plastikinis kibiras, o jame – šlapias statomas tinklas su dviem dideliais (po 1 kg svorio) ešeriais ir šlapios vyriškos basutės.

Paaiškėjo, kad pažeidėjai – Leonpolio kaimo gyventojai D. P. ir A. J., kurie dėl brakonieriavimo vėliau prisipažino patys. Jiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Administracinių nusižengimų kodekso 291 str. 4 d. Pažeidėjams gresia administracinės baudos nuo 120 iki 300 eurų, taip pat bus konfiskuotas statomas tinklas ir teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą.

am.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia