Pradinis Kultūra Anonsai Ukmergės mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo

Ukmergės mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo

469
0

Pavasaris „Lietuvos Junior Achievement“ bendruomenėje reiškia tik vieną – visoje Lietuvoje grįžta regioninės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo! Tai su vietos bendruomenės pastangomis įvykstantys renginiai, suburiantys atsakingus vietos verslus, aktyvius visuomenės narius, šaunius mokytojus bei, žinoma, geriausias miestų ir miestelių mokomąsias mokinių bendroves.

Ukmergės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo vyks balandžio 6 dieną 10 val. prekybos centre „Eifelis“ (Vytauto g. 113, Ukmergė).
Čia jūsų laukia mokinių kuriami verslai, sprendžiantys aplinkosaugos, socialines ar kitas problemas, bei geriausių bendrovių apdovanojimai, kuriuos įsteigė draugai ir partneriai. Taip pat bus renkama ir geriausia regiono bendrovė, kuri laimės ne tik 1-ąją vietą, tačiau ir įgaus teisę dalyvauti Nacionalinėje eXpo Vilniuje gegužės 12 dieną, kur didžiausią pažangą per mokslo metus padariusios mokomosios mokinių bendrovės varžysis dėl geriausios Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės titulo bei galimybės atstovauti Lietuvai Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E“ Turkijoje
Susitikime jau balandžio 6 d. Ukmergėje!
—————————-
Organizatoriai: Ukmergės rajono savivaldybės administracija ir Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba
ukmerge.lt
Programa dalyviams, svečiams, lankytojams ir pirkėjams:
11.00 – 11.15 val.  eXpo atidarymas
11.15 – 14.00 val.  stendų sesija
14.00 – 15.00 val.  šventinė programa
15.00 – 16.00 val.  apdovanojimai
(Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.)

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia