Pradinis Sportas Kitas sportas Ukmergės MKK laimėjo bronzos medalius

Ukmergės MKK laimėjo bronzos medalius

1988
0
paveikslelis-122781-bg

Pirmą kartą rengiamos „Akvilės“ lygos bronzos medalius iškovojo Ukmergės MKK krepšininkės. Jos mažajame finale dėl trečios vietos 56:53 (12:15, 12:14, 10:12, 22:12) įveikė Alytaus RKL krepšininkes.

Komandai atiteko 800 eurų čekis „Nike“ prekėms įsigyti. Pralaimėjusioms atiteko 400 eurų.

Antrojo kėlinio pradžioje RKL pirmavo minimalia persvara (15:14), tačiau tuomet Alytaus komandos žaidimas sustojo. Ji penkias minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi MKK pelnė 6 taškus ir išsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu (20:15).

Visgi tuomet Milda Sauliūtė surinko 5 taškus paeiliui ir išlygino rezultatą (22:22). Kėlinio pabaigoje Alytaus komandos krepšininkės pelnė 7 taškus be atsako ir įgijo 5 taškų pranašumą (29:24).

{youtube}43fQL1H21ko{/youtube}

Visą trečiąjį kėlinį priekyje buvo Alytaus komanda, tačiau ketvirčio pabaigoje jos pranašumas buvo vos du taškai (36:34). Paskutinę minutę Inga Brusokaitė pelnė 5 taškus ir RKL persvarą padidino iki 7 taškų (41:34).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui ta pati Brusokaitė tritaškiu Alytaus komandai leido pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą (44:34). Visgi tuomet Martynos Patrėnaitės, Simonos Martinkutės ir Aurelijos Putrementaitės metimai MKK deficitą sumažino iki 3 taškų (43:46).

Komandos kelias minutes nepelnė taškų, o tuomet Ukmergės komandoje dviem dvitaškiais pasižymėjo Vitalija Vaščiūnaitė, po kurių MKK išsiveržė į priekį (47:46).

MKK buvo įgijusi 4 taškų pranašumą, tačiau RKL sugebėjo persverti rezultatą (53:52). Tuomet, likus 48 sekundėms, Vaščiūnaitė pataikė dvitaškį su pražanga ir MKK komandai suteikė 2 taškų persvarą (55:53).

{youtube}1EtEm_T95BE{/youtube}

Alytaus krepšininkės du kartus iš eilės surengė nerezultatyvias atakas, todėl likus 9 sekundėms joms liko imtis pražangų taktikos.

Martinkutė pataikė vieną baudą, o po paskutinio netaiklaus RKL metimo pergalę ir trečiąją vietą šventė Ukmergės komanda.

RKL: Milda Sauliūtė 19 (8 atk. kam.), Inga Brusokaitė 14 (9 atk. kam.), Vaiva Bražionytė 7 (8 rez. perd.).

MKK: Vitalija Vaščiūnaitė 22 (8 atk. kam.), Martyna Patrėnaitė 13 (12 atk. kam.), Sandra Vaitkutė 7 (10 atk. kam.).