Pradinis Lietuvos naujienos Jubiliejinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2023“: galime didžiuotis savo produktais

Jubiliejinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2023“: galime didžiuotis savo produktais

793
0

Kauno „Žalgirio“ arenoje jau 15-ąjį kartą šurmuliuoja paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2023“, skatinanti lietuviškų produktų vartojimą ir mūsų gamintojų bei kūrėjų palaikymą.

Lietuvos ekonomiką augina daug inovatyvių verslų. Kasmet renginys stebina maisto produktų ir gėrimų, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove. Šių metų parodoje- net 255  Lietuvos gamintojai ir prekių ženklai, tarp jų – naujai rinkoje debiutuojantys ir jau dešimtmečius dirbantys bei vartotojų pripažinimo sulaukę mūsų šalies gamintojai. Pagrindinis parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ išskirtinumas yra tas, kad čia lankytojai gali rasti tik Lietuvoje pagamintus produktus ir gaminius.

Gražia rudens tradicija jau spėjusi tapti paroda kasmet sutraukia dešimtis tūkstančių lankytojų, norinčių atrasti įdomiausius lietuviškus gaminius bei paslaugas. Gamintojai pastebi, kad vartotojai maisto produktus renkasi vis atidžiau, dažniau ieško sveikatai palankaus maisto.

„Džiaugiuosi, kad ši paroda į vieną erdvę sukviečia gamintojus ir vartotojus, prioritetą teikiančius lietuviškoms prekėms. Smagu matyti daug jaunų žmonių ir jau patyrusių rinkos dalyvių, stebinančių naujais produktais. Linkiu visiems jums rasti savo vartotoją“, – parodos atidaryme kalbėjo žemės ūkio viceministras Vytautas Abukauskas.

Apdovanoti geriausieji

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ išskirtinumas ir ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, apdovanoti geriausi maisto, gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kūrėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos. Aukso medalis – tai ne tik unikalus produkto įvertinimas Lietuvos rinkoje, bet ir įrodymas vartotojams, kad produktas atitinka aukščiausius standartus: gaminamas naudojant aukščiausios kokybės ingredientus, taikant moderniausias gamybos technologijas, sukūrus išskirtinį produkto dizainą.

Šiais metais dėl geriausiųjų vardo ir parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ aukso medalio 6-iose kategorijose varžėsi net 113 unikalių Lietuvoje sukurtų gaminių, iš kurių net 60 – maisto produktai. Šis geriausių gaminių konkursas padeda kūrėjams ar gaminiams būti pastebėtiems rinkoje ir sulaukti pripažinimo.

Mūsų šalis maža, bet savo produkcija, ypač maisto produktais, galime didžiuotis. Maisto pramonės konkurso ekspertų komisija aukso medaliais įvertino šiuos maisto ir gėrimų kategorijos produktus:

MB OSTVALDS FABRICA Sūris DILGĖLĖ
UAB MIGLŪNAS Šaltai rūkyta kryžinė. Tautinis paveldas
UAB BRAVISIMA Elnienos pjausniai su kadagio uogų padažu
UAB VISKIO JŪRA (PAKRUOJO DVARO SPIRITO VARYKLA) SENO KRIENO trauktinė
UAB KSEDA Ekologiškas fermentuotas avižų gėrimas su obuoliais ir šaltalankiais
UAB KSEDA Ekologiškas fermentuotas avižų gėrimas su obuoliais ir moliūgais
ČYGO-KALKIO TŪB RINKUŠKIAI Alaus actas
ČYGO-KALKIO TŪB RINKUŠKIAI Alaus karamelė
ŪKININKAS VIGANTAS ŠLĖVĖ Vaisių juostelės
ŪKININKĖ TOMA DUDERIENĖ Rauginti burokėliai
ŪKININKĖ TOMA DUDERIENĖ Raugintos morkos
UAB DANVITA Duonelės su burokėliais
UAB ALDIGUS Taler traškučiai su vytinta jautiena
RAMŪNAS KATINAS Šalto spaudimo lazdyno riešutų aliejus
MB MAŽI MAMUTAI Medaus, garstyčių, IPA padažas
MB MAŽI MAMUTAI Šaltalankių padažas
UAB FARMERS CIRCLE Burokėlių kečupas
ANA GRIŠKEVIČIENĖ Rankų darbo meduoliai KLASIKINIAI
DAIVA KVEDARAITĖ Šaltalankių uogienė 68
MB MAŽI MAMUTAI Karamelizuoti svogūnai, vynas , kriaušė
MB MAŽI MAMUTAI Sūdyta karamelė
UAB PRIESKONIŲ AMBASADA Pavasario-gegužės ir vasaros pradžios-birželio dvispalvis medus

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia