Pradinis 112 Pranešimai Ukmergėje užmuštas vienerių metų mažylis, bet apie įvykį neskelbta

Ukmergėje užmuštas vienerių metų mažylis, bet apie įvykį neskelbta

5386
11
vilkmerge.lt nuotr.
vilkmerge.lt nuotr.
vilkmerge.lt nuotr.
vilkmerge.lt nuotr.

Pernai lapkritį nuo sunkių sužalojimų Ukmergėje mirė, įtariama, tėvo sumuštas mažylis, apie įvykį visuomenei nepranešta, rašo „Lietuvos rytas“.


Ukmergės medicinos ekspertai nustatė, kad vos metų sulaukęs kūdikis mirė dėl kepenų ir žarnų plyšimo po stipraus pilvo sumušimo. Tą dieną motina negalėjo apginti sūnaus – ji ligoninėje gimdė trečią vaiką, du vyresnėlius prižiūrėjo 22-ejų tėvas. Ukmergės tabore gyvenančią čigono ir lietuvės šeimą nuolat lankė savivaldybės Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus darbuotojai.

Šio skyriaus vedėja Asta Leonavičienė sakė, kad gavę žinią apie kūdikio mirtį vaiko teisių specialistai nuvyko į taborą, bet nepastebėjo jokių smurto požymių. Iš pradžių atrodė, kad vaikas užduso. Tik vėliau ligoninės ekspertai nustatė, kad vaikas buvo stipriai mušamas per pilvą. Informacija apie 2015 metais gimusio berniuko sumušimą ir mirtį 2016 metų lapkritį policijos suvestinėse nebuvo skelbiama.

Šiuo metu Vilniaus apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Ukmergėje nužudyto kūdikio. Vaiko tėvui pateikti įtarimai dėl mažamečio nužudymo ir artimo šeimos nario nužudymo. Įtariamasis buvo sulaikytas dviem savaitėms, bet dabar paleistas į laisvę. Jam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas nebendrauti su šeima. Laukiama patikslintų teisės medicinos ekspertų išvadų dėl vaiko mirties.

Daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/viena-vaika-aprauda-o-kita-uzkase-paslapcia.htm

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia