Pradinis 112 Gaisrai Gaisrų, gelbėjimo darbų ir įvykių suvestinė 2023 08 15 – 2023 08...

Gaisrų, gelbėjimo darbų ir įvykių suvestinė 2023 08 15 – 2023 08 24

626
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Gaisrai:

2023-08-15, Deltuvos sen., Dainavos k., gautas pranešimas, kad gatvėje dega šiukšliadėžė, arti medžiai ir gyvenamieji namai. Atvykus, atvira liepsna degė plastikinis šiukšlių konteineris, kuris sudegė.

Gelbėjimo darbai:

2023-08-16,  Ukmergės r., kelias A2. Policija pranešė, kad reikalinga pagalba palydėti sprogmenį nuo A2 kelio (Ukmergės ir Panevėžio raj. ribos) iki Ruklos poligono. Sprogmuo sveriantis apie 100 kg palydėtas nuo Panevėžio raj. ribos iki Jonavos raj. ribos.

2023-08-17, Veprių sen., Sietynų k. Gautas pranešimas, kad GMP brigada prašo pagalbos išnešti sunkiasvorį ligonį apie 200 kg.

2023-08-18, Kelias A6 ties Deltuvos sen., Bernotiškių k.,  Iš pravažiuojančio gautas pranešimas, kad kelyje A6 susidūrė 3 lengvieji automobiliai, galimai yra nukentėjusių. Iš vieno automobilio rūksta dūmai. Atvykus, buvo susidūrę du lengvieji automobiliai. Nukentėjusių žmonių ir degimo nebuvo, garavo aušinimo skysčiai. Panaudojus parankines priemones atjungti abiejų automobilių akumuliatoriai.

2023-08-18, Taujėnų sen., Taujėnų k. Gautas pranešimas, kad Taujėnų tvenkinyje, šokdamas nuo tramplyno, nuskendo vyras.  Iš Taujėnų tvenkinio prie dambos 2 m nuo kranto ir 2 m gylio ištrauktas.

2023-08-20, Ukmergė., Anykščių g. Pagalba  išnešant sunkiasvorį ligonį.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

Ukmergės rajone trečiadienį vagims įsilaužus į sandėliuką, pavogta įvairių daiktų. Kaip informuoja policija, vagystė Žemaitkiemio sen., Martnonių k., pastebėta apie 6.20 val. Pirminiais duomenimis, iš sandėliuko, išlaužius plastikinio lango stiklą, pavogta įvairių įrankių. Nuostolis – apie 1 950 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

ukmerge.lt/Dainiaus Vyto nuotraukos nuotr.

Ukmergės rajono savivaldybė praneša, kad penktadienio rytą pastebėta, jog Kauno gatvės ir Deltuvos gatvės sankryžoje stovinti „Vėliavnešių“ skulptūra buvo ištepliota svastika.

Kaip nurodoma išplatintame savivaldybės pranešime, Ukmergės rajono meras Darius Varnas dėl turto sugadinimo ir viešosios tvarkos pažeidimo kreipėsi į policiją.

„Viliuosi, kad šią vietą stebinčių vaizdo kamerų pagalba pavyks nustatyti paminklą išniekinusius pažeidėjus ar pažeidėją. Spėjama, kad tai įvyko rugpjūčio 24-osios vėlų vakarą, prieš vidurnaktį. Labai nemalonu, kad Ukrainos vėliavos spalvomis nudažyti „Vėliavnešiai“ svastika buvo išteplioti Ukrainai minint Nepriklausomybės dieną“, – teigė D. Varnas.

Pasak savivaldybės, nuo paminklo bus pašalinta ir svastika, ir Ukrainos vėliavos spalvos, kuriomis paminklą praėjusių metų kovą nudažė keturios studentės, norėdamos parodyti palaikymą kariaujančiai Ukrainai.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia