Pradinis Švietimas Trys dienos, pagerinusios regėjimą

Trys dienos, pagerinusios regėjimą

1767
0

Rugsėjo 20-22 d. Ukmergėje vyko sveikatingumo ugdymo stovykla, skirta regėjimui gerinti.  Stovyklą organizavimo Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o praktinius užsiėmimus vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai: Sigita Kriaučiūnienė ir Mindaugas Mitkevičius.

„Žmonės dažnai netiki, kad galima regėjimą pagerinti ar pastiprinti, sustabdyti progresuojančias ligas, tokias kaip trumparegystė ar toliaregystė, atsikratyti žvairumo nepaisant to, kiek laiko nešiojami akiniai. Tačiau mano pačios patirtis ir darbo praktika sako, kad regėjimą galima lengvai pagerinti ir kartais net visiškai atsikratyti akinių, tereikia žinoti pagrindines regėjimo blogėjimo priežastis ir gero regėjimo principus, kuriuos stovyklos metu vykusiuose praktiniuose užsiėmimuose ir taikėme“, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos viceorezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

Dalyviai po stovyklos dalinosi savo įspūdžiais

“Labai dėkui už žinias, kuriomis pasidalijote, už sugebėjimą sudominti, įtikinti kalbant ramiu tonu, daug šypsantis ir gražiai komentuojant. Aš asmeniškai šiandien užsidėjau silpnesnius akinius skaitymui ir puikiai matau su jais, kažkoks stebuklas, sakyčiau”, – rašo Nijolė.

“Esu labai sujaudintas ir išsivežiau geriausius įspūdžius su savimi. Svarbiausia, aš patyriau tai, ko maniau neįmanoma patirti ir, nors visa tai stengiuosi vertinti atsargiai, viduje netveriu visu tuo dalintis su vaikais, draugais ir artimaisiais. Trys dienos esu be akiniu ir galiu laisvai dirbti kompiuteriu, skaitau knygą ir negaliu atsistebeti, kad tai vyksta su manimi. Sunku būtų patikėti, bet tai aš buvau stovykloje ir niekas man to nepapasakojo!!!”, – džiaugiasi Linas, nešiojęs akinius darbui iš arti.

 „Po trijų dienų, praleistų mokymuose, jaučiuosi puikiai. Kaip penktadienio vakare akinius liepėte nusiimti, taip jau 4 dienos ir vaikštau be jų. Ir jie man visai nebereikalingi. Mokymai davė daug žinių ir praktiniai užsiėmimai išėjo į nauda, Jaučiausi kaip universitete pabaigusi pirmą kursą.“, – dalijasi Stanislava.

Pratybose dalyvavo 21 ukmergiškis, tačiau visi norintys dalyvauti netilpo. Kita grupė šioje savaitgalinėje stovklose planuojama 2020 m. sausio mėn.

Ukmergės r. sav. Visuomenės sveikatos biuro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia