Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Mediniai namai

Mediniai namai

1951
0

Mediniai namai tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Atsiradus karkasinių namų statybai, per pastaruosius 50 metų vis daugiau gyvenamųjų namų statoma būtent iš medžio. Kodėl medis tokia paranki ir statybai tinkama medžiaga? Visų pirma, statyti medinius namus yra labai paprasta – jie pasižymi nesudėtinga konstrukcija, galima greitai pastatyti karkasus. Šie namai taip pat labai šiuolaikiški ir patogūs, todėl juos mėgsta daugelis.

Medinių namų statyba

Statant medinius namus, visos reikiamos medžiagos suvežamos į statybos vietą ir tuomet surenkamas karkasas. Karkasinio namo pastatymas iki stogo trunka apie 3-5 dienas. Vėliau statomas stogas ir atliekami užbaigiamieji statybos darbai. Medis yra lengva medžiaga, todėl naudojantis moderniomis statybos technologijomis, galima greitai ir lengvai atlikti statybos darbus. Statybos projektas galutinai įvykdomas per 3-4 mėnesius priklausomai nuo konkrečios situacijos.

Individualūs statybos projektai

Visos statybai naudojamos dalys yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Mediniai namai yra paprasti, tačiau patvarūs ir ilgaamžiai, savo privalumais jie gerokai lenkia plytinius ir rąstinius namus. Rinkdamiesi namo projektą, galite peržvelgti specialistų siūlomus, jau sukurtus ir daugelio klientų mėgstamus medinių namų projektus arba užsakyti naujo projekto kūrimą pagal individualius poreikius. Esant poreikiui, konsultantai padės priimti tinkamus statybos sprendimus.

Medinių namų statyba – greitai, lengvai, patikimai ir už prieinamą kainą. Išbandykite medinių karkasinių namų teikiamas galimybes ir mėgaukitės patogumu bei aukšta kokybe.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia