Pradinis Kultūra Renginiai „Šokių pokylyje“ sukosi poros

„Šokių pokylyje“ sukosi poros

2016
0

Kultūros centro šokių kolektyvas „Vėja“ ir jo vadovė Aldona Satkūnaitė pasibūti, pašokti, pabendrauti, susipažinti pakvietė įvairius šokių kolektyvus ne tik iš Ukmergės, bet ir iš aplinkinių rajonų. Jiems ir žiūrovams buvo surengtas šokių pokylis „Ne vien tik retro…“

Po parado šokių salėje pokylį šokiu pradėjo kolektyvo „Vėja“ šokėjai. Vėliau į šokius buvo pakviesti įsilieti ir žiūrovai, kurie buvo mokomi šokių žingsnelių, judesių. Teko mokytis ir šokti linijinius, šiuolaikinius, pramoginius ir solo Latino šokius.

Pokylyje dalyvavo Vilniaus Kirtimų kultūros centro pramoginių šokių kolektyvas „Volta“ (vad. Mika Šimkūnaitė ir Mindaugas Baškys), Kauno Aleksandro Stulginskio universiteto šokių klubas „Pilėnai“ (vad. Albinas Pugevičius), Panevėžio sportinių šokių klubo „Tango“ atstovai, Anykščių kultūros centro senjorų šokių kolektyvas, Kauno rajono Babtų senjorų šokių studijos „Gija“ atstovai Asta ir Mindaugas, Vilniaus senjorų sportinių šokių klubo „Atgaiva“ šokėjai (vad. Dalia Kamaitienė), Elektrėnų šokių kolektyvo „Reveransas“ šokėjai ir šeimininkai – Ukmergės linijinių šokių kolektyvas „Step by Step“ (vad. Rasa Pakėnienė ir Vaida Žiedelienė) ir Ukmergės kultūros centro kolektyvas „Vėja“ (vad. Aldona Satkūnaitė).

Arvydas Pėšina

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia