Pradinis Kultūra Renginiai Sližių senjorų popietė „Padovanok sau šventę“

Sližių senjorų popietė „Padovanok sau šventę“

4004
0

0Bėga, nubėga mūsų metai, tarsi Širvintos ir Šventosios upių vanduo, nusinešdamas kas sena ir atnešdamas nauja.

Džiaugiamės ne tik gyvendami gražiame ir ramiame gamtos prieglobstyje, bet, svarbiausia, čia gyvenančiais žmonėmis, kurie nepraranda vilties, noro bendrauti, yra neabejingi kito skausmui, užjaučiantys kaimyną, skuba padėti, paguosti. Kartu yra ir šventėje ir bėdoje.

Šventei, skirtai paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dienai, senjorai ruošėsi iš anksto. Išradingos rankdarbių mėgėjos Janina Savickienė, Ona Milda Stulpinienė, Marytė Žilinskienė ir kitos savo mezginius, nėrinius, paveikslėlius, siuvinius sunešė į parodą. Kiekvienas darbelis šiltas, gražus, originalus, kruopščiai atliktas kvietė sustoti ir pasigrožėti. Kitos senjorės ruošė valgius parodomajam stalui „Močiutės vaišės“. Regina ir Janina Savickienės kepė skanius pyragus, Stefa Sadauskienė, Jadvyga Kuolienė, Marytė Žilinskienė, Janina Bartkevičienė, Aldona Ptakienė paruošė įvairias salotas, mišraines, troškinius, kitos slėgė sūrius, kepė duonelę. Visos užrašė savo valgių receptus.

4-senjorus-sveikina-pirmininkasMūsų kaimo poetė Ona Milda Stulpinienė net senjorams skirtą eilėraštį sueiliavo. Todėl senjorų popietė „Padovanok sau šventę“, kuri vyko jaukioje, išpuoštoje bendruomenės salėje, paliko šiltus prisiminimus. Čia netrūko sveikinimų, nuotaikingų dainų, geros nuotaikos, atsiminimų ir linksmybių. PŽA skyriaus pirmininkas Steponas Jankeliūnas dėkojo senjorams už nuveiktus darbus, sutvarkytą namų aplinką, už tai, kad randa laiko ir noro kelionėms, knygų skaitymui, susiranda mėgstamos veiklos. Išėjusius iš mūsų amžinybėn pakvietė pagerbti tylos minute.

16-visos-moterys-su-savos-gamybos-patiekalaisŠiltus sveikinimus ir saldų tortą iš Veprių atvežė seniūnės pavaduotoja Dalia Radzevičienė. Savo tarpe turėjome ir šių metų jubiliatų. Ryžto, laimės, džiaugsmo, geros sveikatos ir saulėtų dienų jiems linkėjo bendruomenės pirmininkė Rasa Vasiliauskienė. Jie kratu su Steponu Jankeliūnu įteikė sveikinimo raštus ir gėles. Šventėje dalyvavo ir gražų paveikslą senjorams įteikė Sližių dvaro savininkė Saulė Vidžienė.

Savo prisiminimais apie tėviškę dalinosi mūsų kraštietė Jadvyga Kuolienė. Ji gėrėjosi, kad garbaus amžiaus žmonės moka džiaugtis gyvenimu ir yra tokie išradingi. Į savo vaikystės diena sugrįžo Genė Gvozdienė ir Stefa Sadauskienė. Labai šiltai, nuoširdžiai ir įdomiai jos pasakojo apie savo tėvelių darbštumą, dorumą ir sugebėjimą tais sunkiais laikais išmaitinti savo gausią šeimą, leisti į mokslus vaikus, įskiepyti jiems taupumo, sąžiningumo ir pagarbos jausmus.

9-aldona-ir-ingridaGeros nuotaikos ir juoko sukėlė Aldonos Ptakienės ir Ingridos Graužinienės vaidyba. Visus sužavėjo moterų ansamblio atliekamos jaunystės dainos ir romansai. O kai Stasė Novikienė ir Kęstutis Radzevičius užgrojo smagią polką, senjorai sukosi kaip jaunystėje…

Ant stalų netrūko vaišių, kurias paruošė ir kvietė ragauti darbščiosios šeimininkės Marytė Žilinskienė ir Gintutė Verenytė.

Šventė reikalinga kiekvienam, ji praskaidrina mūsų kasdienybę.

Liko malonūs prisiminimai.

PŽA skyriaus pirmininko pavaduotoja Albina Verenienė

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia