Pradinis Uncategorized Siuntas gyventojai jau gali siųsti ir per savitarnos terminalus

Siuntas gyventojai jau gali siųsti ir per savitarnos terminalus

1612
0

 

Šią savaitę pradėjo veikti pirmieji siuntų siuntimo bei gavimo savitarnos terminalai SIUNTOS24. Per šiuos įrenginius siuntas bus galima siųsti bet kuriuo paros metu, o adresatą siuntos pasieks per 24 valandas.

SIUNTOS24 terminalais jau gali pasinaudoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio gyventojai. Iš viso jau įrengta 15 savitarnos terminalų, kuriuos galima rasti prie didžiųjų prekybos centrų. Vilniečiai per savitarnos terminalus siuntas gali išsiųsti ir užsukę į centrinį paštą.

„Siuntų savitarnos terminalai SIUNTOS24 – tai modernus ir šiuolaikiškas būdas siųsti bei atsiimti siuntas. Tokie savitarnos terminalai naujovė ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Neabejojame, kad šie terminalai bus ypač patrauklūs užimtiems ir laiką taupantiems gyventojams, verslo įmonėms”, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Iki metų pabaigos planuojama iš viso įrengti 71-ą siuntų siuntimo ir gavimo savitarnos terminalą 44-iuose šalies miestuose. Siuntų terminalai bus įdiegti ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir tokiuose miestuose kaip Palanga, Druskininkai, Jonava, Kėdainiai, Utena, Visaginas, Naujoji Akmenė, Skuodas, Pasvalys ir kt. Į šį projektą ketinama investuoti apie 18 mln. litų.

„Naujieji savitarnos terminalai gyventojams leis daug greičiau ir paprasčiau išsiųsti ar atsiimti siuntas. Nebereikės laukti kurjerio ar, užtrukus darbe, skubėti į pašto skyrių. Nuo šiol siuntas galima siųsti ir atsiimti bet kuriuo paros metu”, – sakė bendrovės „Kautra” valdybos pirmininkas Mindaugas Platūkis.

Naudotis savitarnos terminalais išties paprasta. Terminaluose yra įrengtos skirtingo dydžio dėžutės, kuriose reikės palikti siuntą. Vos tik žmogus padės siuntą į siuntos saugojimo dėžutę, sistema automatiškai informuos pasiuntinį, kuris paims siuntą. Siuntos gavėjus pasieks per 24 valandas.

Siunta bus pristatyta į kitą tokį pat savitarnos terminalą arba, siuntėjui pageidaujant, bus įteikta gavėjui tiesiai į rankas. Vos tik siunta bus pristatyta į gavėjo mieste esantį siuntų savitarnos terminalą, gavėjas apie tai bus informuotas SMS žinute arba el. paštu. Gyventojas tiksliai žinos, kada ir kur galės atsiimti jam adresuotą siuntą.

Siunčiant siuntas per savitarnos terminalus, paslaugos kaina priklausys ne nuo siuntos svorio, bet nuo dydžio. Priklausomai nuo siuntos dydžio, jos pristatymas visoje Lietuvoje kainuos nuo 7,99 iki 15,99 Lt.

Savitarnos terminalų tinklas SIUNTOS24 – tai modernūs savitarnos įrenginiai, kuriais galima siųsti ir atsiimti įvairias siuntas. Terminalų tinklą įrengs UAB „Kautros” valdoma įmonė UAB „Baltic Post” kartu su Lietuvos paštu.

Ukmergėje toks savitarnos terminalas stovi Žiedo g. 1, prie prekybos centro Maxima XX.

vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia