Pradinis Švietimas Rugsėjo 1-osios šventė Taujėnų gimnazijoje ir Senamiesčio progimnazijoje

Rugsėjo 1-osios šventė Taujėnų gimnazijoje ir Senamiesčio progimnazijoje

1055
0

Pagaliau po ilgo išsiskyrimo Taujėnų gimnazijos bendruomenė susirinko į šventę, vykusią mokyklos kieme.

Susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė Loreta Zdanienė, pavaduotoja ugdymui Diana Žeruolienė, Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Taujėnų parapijos klebonas Laurynas Grikietis, Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys, mokytojas Vidmantas Krikštaponis, Taujėnų seniūnė Elvyra Tulušienė.

Taujėnų gimnazijos tarybos pirmininkė Irmina Žižienė pasveikino mokyklos bendruomenę ir įteikė pirmūnams Taujėnų gimnazijos gabių vaikų rėmimo fondo, kurio pagrindiniai rėmėjai yra Ramūnas Auglys ir Rokas Galvonas, pinigines premijas. Palinkėta optimizmo, šviesos, žinių, tobulėjimo, naujos patirties.

Džiugu, kad nemažas būrelis mokinių gavo Ukmergės rajono savivaldybės bei Taujėnų gimnazijos apdovanojimus už gerus mokslo ir sporto pasiekimus praėjusiais mokslo metais. Žinoma, išskirtinis dėmesys teko pirmokams, kuriuos pasveikino ir pakvietė į naują gyvenimo etapą jų mokytoja Regina Pušinskienė.

Nuskambėjus skambučiui abiturientai palydėjo pirmokus į klasę, kiti išsiskirstė į susitikimus su klasės auklėtojais į kabinetus, kur aptarė, kaip vyks ugdymas atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus reikalavimus.

Po ilgų karantino mėnesių ir vasaros atostogų paaugusius mokinius mokykla pasitiko švari, jauki. Tikėkimės, kad išsakyti linkėjimai išsipildys ir visiems šie mokslo metai bus sėkmingi.

Taujėnų gimnazijos mokytoja Milda Titenytė

Senamiesčio progimnazijoje mokslo metų pradžios iškilmės vyko net tris kartus. Pirmiausia buvo pasveikinti pradinukai progimnazijos Laičių skyriuje, vėliau pradinukai pačiame Senamiestyje, vėliausiai – Senamiesčio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai.

5-8 klasių mokinius ir mokytojus sveikino rajono meras Rolandas Janickas, rajono tarybos narė Danutė Užkurėlytė, progimnazijos direktorius Arūnas Kerza, direktoriaus pavaduotojai – Nina Lilia Galickė ir Vidas Krištaponis. Direktorius įvykdė pažadą – įteikė diplomus ir padėkos raštus mokiniams, įvairiose varžybose, konkursuose, olimpiadose laimėjusius prizines vietas.

 

 

 

Ankstesnis straipsnisEuropos paveldo dienų mugė
Sekantis straipsnisKaip pradėsime naujus mokslo metus

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia