Pradinis Lietuvos naujienos Plečiamas KPKT regioninių poskyrių tinklas – vienas jų atidarytas Jonavoje, planuose –...

Plečiamas KPKT regioninių poskyrių tinklas – vienas jų atidarytas Jonavoje, planuose – Ukmergė

591
0
vilkmerge.lt archyvo nuotr.

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (KPKT) skelbia plečianti regioninių poskyrių tinklą. Pranešama, kad vienas jų jau atidarytas Jonavoje.


Anot KPKT direktoriaus Arūno Balčiūno, naujai įsteigtas padalinys administruos Jonavos rajono savivaldybėje gyvenančius karo prievolininkus.

„Mūsų tarnyba – vartai į Lietuvos kariuomenę, svarbu, kad jie būtų kuo arčiau kiekvieno Lietuvos piliečio. Siekiame, kad visi, susidomėjusieji tarnyba ir galimybėmis kariuomenėje, visą reikiamą informaciją gautų kuo paprasčiau ir greičiau. Tad šis naujas poskyris yra dar vienas žingsnis tikslo link“, – sakė A. Balčiūnas.

Pažymima, kad pagrindinės KPKT Kauno skyriaus Jonavos poskyrio veiklos kryptys bus šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą organizavimas, piliečių konsultavimas karo prievolės klausimais, pritraukimas į kariuomenę ir karinių vienetų komplektavimas, bendradarbiavimas su rajono įstaigomis, organizacijomis.

Šiuo metu priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo šeši regioniniai KPKT skyriai ir 25 poskyriai.

Šiemet taip pat planuojama atverti KPKT Vilniaus regiono Ukmergės poskyrį, kuris apims ir Širvintų rajoną.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia