Pradinis Sportas Krepšinis PERGALĖ: Laiku pabudęs „Olimpas“ įveikė „Neptūną“

PERGALĖ: Laiku pabudęs „Olimpas“ įveikė „Neptūną“

2482
0
Dainiaus Vyto nuotr.

Penktadienį pasiekta pergalę Ukmergės „Olimpas“ ilgai pasidžiaugti negalėjo. Jau ankstyvą šeštadienio rytą teko išvykti į Klaipėdą, kur ukmergiškių laukė „Neptūno“ antroji ekipa. 12 valandą startavusios rungtynės Ukmergės ekipos žaidėjams sutrumpino miegui skirtą laiką.

Galbūt ši priežastis lėmė ir vangų komandos startą. Apylygiai klostėsi kelios pirmos mačo minutės, vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė aikštės šeimininkai. Pirmą ketvirtį jie laimėjo 23:16.

Prisivyti klaipėdiečių „Olimpo“ krepšininkams nesiekė. Antrame kėlinyje jie ne tik išsaugojo savo pranašumą, bet jį dar ir padidino – 43:34.

Per trečią kėlinuką radikalių pasikeitimų neįvyko. „Olimpas“ pranašumą sumažino vos dviem taškais. Tai reiškė, kad norint kovoti dėl pergalės, ukmergiškiams reikia paskutines dešimt minučių sužaisti kone idealiai.

Būtent tai, rungtynių dieną 30-ies metų jubiliejų švenčiančio Pauliaus Šermukšnio auklėtiniai, ir padarė. Vos per tris su puse minutės pavyko varžovus ne tik pavyti, bet ir aplenkti. Kėlinio viduryje vyko tikra kova ir pirmavo tai viena tai kita komanda. Galų gale po „Olimpo“ tritaškių fiestos klaipėdiečiai buvo parklupdyti.

Didžiausiu varžovų galvos skausmo tapo Modestas Gilys pataikęs net 7 tolimus metimus. Iš viso puolėjas surinko 26 taškus. Net šeši olimpiečiai pelnė po dešimt ar daugiau taškų.
Rezultatyviausi „Olimpo“ gretose: M. Gilys 26 taškai, Justinas Sakalauskas, Dominykas Zupkauskas ir Eduardas Rogačiovas pelnė po 11. Pastarasis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.