Pradinis Gyvenimas Patarimai Patarimai mėgstantiems pastoti vilkikams kelią

Patarimai mėgstantiems pastoti vilkikams kelią

3392
0
M4402

M4402

Stebint situaciją keliuose, kilo idėja apžvelgti dažniausiai lengvųjų automobilių vairuotojų daromas klaidas lenkiant vilkikus arba stabdant prieš juos. Taigi, ko reiktų nedaryti norint išvengti susidūrimo:

 

1. Jeigu važiuojate lengvuoju automobiliu ir esate prie dešiniojo vilkiko kabinos rato, žinokite, kad vilkiko vairuotojas jūsų nemato. Niekaip. Tad bandymas pralysti pro dešinę sunkvežimio pusę gali baigtis liūdnai.

2. Jeigu matydami raudoną šviesoforo signalą, staiga sugalvosite persirikiuoti prieš pat vilkiko vairuotojo nosį, ruoškitės smūgiui į galinę dalį. Sunkaus vilkiko vairuotojas planuoja sustoti ties Stop linija, apskaičiavęs tokį manevrą ir visiškai nesitiki, kad netikėtai išlysite jūs. Nelaukite, kad daug ratų turintis vilkikas staigiai sustos. Priešingai, jo stabdymo kelias bus labai ilgas.

3. Jeigu vilkikas su puspriekabe iš antros eilės bando pasukti, nevertėtų mėginti sukti paraleliai su juo pirma eile, nes būtent ten atsidurs vilkiko puspriekabė.

4. Važiuodami paskui vilkiką užmeskite akį į jo veidrodėlius. Jeigu nematote vairuotojo veido, jis jūsų irgi nemato, tad būkite atidesni.

5. Jeigu judate nuo kalno arba už lango – žiema, o iš šoninio kelio mėgina išvažiuoti vilkikas su puspriekabe, sustokite ir jį praleiskite. Priešingu atveju labai tikėtina, kad jis užstrigs ir susidarys nemaža spūstis.

turcker.lt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia