„Olimpas“ Molėtuose patiesė „Ežerūną-Karį“

2925
0

dsc_0237-620x330

Ukmergės „Olimpo“ draugiškų varžybų ciklas, ruošiantis Regionų krepšinio lygos kovoms, įsibėgėja. Ukmergiškiai išvykoje privertė pasiduoti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipą.

Spalio 1 dienos vidurdienį Molėtų krepšinio arenoje prasidėjo rungtynės tarp vietos „Ežerūno-Kario“ ir Ukmergės „Olimpo“. NKL ekipa mūsų komandos neišgąsdino ir po atkaklios kovos pergalė rezultatu 73:67 buvo ukmergiškių rankose.

Nors susitikimas buvo apylygis, „Olimpui“ antrame kėlinyje buvo pavykę išsiveržti į priekį 9 taškais (24:15). Tačiau aukštesnėje lygoje rungtyniaujantys molėtiškiai netruko pasivyti. Rungtynės vyko taškas į tašką, kol prasiėjus ketvirtam kėliniui „Ežerūno-Kario“ krepšininkai atliko spurtą ir išsiveržė 7 taškais. Vis dėlto „Olimpo“ tas neišgąsdino. Sėkmingo komandinio žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje dėka ukmergiškiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Ketvirčio pradžioje išsiveržę molėtiškiai sustojo ir iš viso per kėlinį pelnė tik 12 taškų. Tuo tarpu „Olimpas“ įmetė 21.

Ukmergiškių gretose rungtyniavo du nauji krepšininkai – pernai Vilniaus „Lietuvos ryto“ antroje komandoje žaidę Edvinas Lebeckas ir Ignas Repčys. Be to, į komandą grįžo Domantas Zubrickis. Rungtynes dėl nedidelių traumų praleido Paulius Joneliūnas ir Žygimantas Čiurinskas, Paulius Bružauskas šiuo metu yra išvykęs.

Galutinę komandos sudėtį planuojama pristatyti kitą savaitę.

Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose rungtyniavo Modestas Gilys, pelnęs 14 taškų. E. Rogačiovo sąskaitoje 13, E. Lebecko – 12 taškų.
Molėtų „Ežerūno-Kario“ gretose Albertas Valiulis įmetė 24 taškus.